طرح ASLA توصیه های برتر زیرساختی ایالات متحده را ارائه می دهد


پیشنهاد زیرساخت 2017کوئینز پلازا در کوئینز نیویورک، 2012 / سام اوبرتر

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) امروز سندی را منتشر کرد که در آن اولویت‌های حیاتی برای به‌روزرسانی و تقویت انواع زیرساخت‌ها مشخص شده بود. «معماران منظر پیشرو در طراحی و توسعه زیرساخت‌های جامعه» بر راه‌حل‌های زیرساخت سبز کم‌هزینه در چهار حوزه تمرکز دارد:

  • اصلاح سیستم های مدیریت آب کشورمان
  • ارتقاء به شبکه حمل و نقل چندوجهی
  • شناسایی زمین های عمومی، پارک ها و تفریحات به عنوان زیرساخت های حیاتی
  • طراحی برای تاب آوری

نانسی سی. سامرویل، بزرگ، گفت: «ایالات متحده به یک رویکرد جدید برای توسعه زیرساخت نیاز دارد. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA. «اکنون زمان ادغام یک فرآیند برنامه ریزی و طراحی صحیح و استراتژیک است. ادغام برنامه ریزی زیرساخت جامع با تجزیه و تحلیل سیستم های طبیعی و برنامه ریزی کاربری زمین برای ایجاد جوامع قابل زیست در محیط های پایدار ضروری است.

سامرویل گفت: «توجهی که اکنون به تعمیر زیرساخت‌های ایالات متحده می‌شود نشان‌دهنده یک فرصت فوق‌العاده برای آمریکایی‌ها است تا با یکدیگر همکاری کنند و نیازهای حیاتی امروز را برطرف کنند، و همچنین سیستم‌های انعطاف‌پذیر فردا را ایجاد کنند». معماران منظر آمریکایی در خط مقدم این فرآیند خواهند بود زیرا آنها در ایجاد زیرساخت سبزی که شهرها و شهرک‌های سراسر کشور خواستار آن هستند تخصص اساسی دارند.

مشاهده توصیه ها

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=50061