فراخوان برای شرکت در برنامه جوایز حرفه ای و دانشجویی ASLA 2023 اکنون باز است


نمایشگاهجایزه افتخاری تحلیل و برنامه ریزی حرفه ای ASLA 2022. آماده سازی زمین: عدالت ترمیمی در پورتلند بین ایالتی 5، پورتلند، اورگان. معماران ZGF

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) اکنون برای برنامه جوایز حرفه ای و دانشجویی 2023 خود، شامل یک دسته جدید – ASLA / فدراسیون بین المللی معماران منظر (IFLA) جایزه جهانی تأثیر می پذیرد که بر پروژه هایی متمرکز شده است که به اقلیم می پردازند. بحران

برنامه جوایز ASLA قدیمی ترین و معتبرترین در حرفه معماری منظر است. آنها از خلاقانه‌ترین پروژه‌های معماری منظر و درخشان‌ترین ایده‌های دانشجویان جدید معماری منظر تقدیر می‌کنند.

Emily O’Mahoney، FASLA، PLA، رئیس ASLA، گفت: “موارد جوایز بسیار رقابتی هستند و پروژه هایی را که بالاترین دستاوردها و راه حل های خلاقانه را در صنعت نشان می دهند، به نمایش می گذارند.” من نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم چه آثار برجسته‌ای برای جایزه جدیدمان که به بهترین مدل‌های اقدام اقلیمی افتخار می‌کند، دریافت خواهیم کرد!

جدید امسال، جایزه جهانی تأثیر ASLA / IFLA به پروژه‌ای در رده تحلیل و برنامه‌ریزی اهدا می‌شود که با پرداختن به تأثیرات آب و هوا از طریق اقدامات متحول‌کننده، راه‌حل‌های مقیاس‌پذیر، و پایبندی به تعهدات اقدام اقلیمی ASLA و ایفلا، برتری در معماری منظر را نشان می‌دهد.

ASLA جوایز حرفه ای را در طراحی عمومی، طراحی مسکونی، طراحی شهری، تحلیل و برنامه ریزی، ارتباطات، تحقیقات اعطا می کند. در هر یک از این دسته ها، هیئت داوران تعدادی جوایز افتخار را انتخاب می کنند و ممکن است یک جایزه عالی را انتخاب کنند. یک جایزه Landmark نیز هر سال اهدا می شود.

هیئت داوران جوایز حرفه ای 2023 شامل:

هیئت داوران 1: طراحی عمومی، طراحی مسکونی، و طراحی شهری

رئیس: کیمبرلی گارزا، ASLA، ATLAS Lab Inc.

میشل بورگ، AIA، Page Think
Shuyi Chang، ASLA، SWA
Chingwen Cheng، دکترا، ASLA، دانشگاه ایالتی آریزونا
Claude Cormier، FASLA، Claude Cormier & Associates
جیمی مازلین لارسون، FASLA، توهونو چول
گری میوس، کمیسیون ملی سرمایه
جنیفر نیتزکی، FASLA، Studio HIP

هیئت داوران 2 – تحلیل و برنامه ریزی ASLA / جایزه جهانی تأثیر، تحقیقات و ارتباطات ایفلا

صندلی: Maura Rockcastle، ASLA، Ten x Ten

Camille Applewhite، ASLA، گروه طراحی سایت
استفانی گریگزبی، ASLA، کارگاه طراحی، شرکت
میچل سیلور، محترم. ASLA، مک آدامز
مایکل استنلی، FASLA، Dream Design International, Inc.
مایکل تودوران، پادکست معماری منظر
یوجیا وانگ، ASLA، دانشگاه نبراسکا

پیوستن به هیئت داوران جوایز حرفه ای برای انتخاب دسته تحلیل و برنامه ریزی – ASLA / IFLA Global Impact Award نماینده ای از طرف فدراسیون بین المللی معماران منظر (IFLA) خواهد بود.

مونیکا پالرس، ایفلا آمریکا

همچنین، نمایندگانی از طرف بنیاد معماری منظر (LAF) و شورای مربیان معماری منظر (CELA) به هیئت داوران حرفه‌ای انتخاب رشته پژوهشی خواهند پیوست.

Dongying LI، ​​تگزاس A&M، نماینده CELA
جن انگلک، ASLA، دانشگاه واشنگتن، نماینده LAF

نمایشگاهجایزه افتخاری جایزه خدمات جامعه دانشجویی ASLA 2022. 15 هفته برای تبدیل اکوسیستم منحصر به فرد کلرادو به یک چشم انداز یادگیری. ویت ریج، کلرادو. فینلی ساتن، دانشجوی ASLA; شارلوت فرانسیسکو، دانشجو ASLA; کلر بولیک، دانشجو ASLA; آنا وارلا؛ سیلویا پاسکواریلو؛ Ari Solomon, Student ASLA; الکس بولاک، همکار ASLA; Eion Donelan، Associate ASLA; میریام هرناندز آرویو; ویکتوریا هنکاک، دانشگاه کلرادو دنور

ASLA جوایز دانشجویی را در طراحی عمومی، طراحی مسکونی، طراحی شهری، تحلیل و برنامه ریزی، ارتباطات، پژوهش، خدمات جامعه دانشجویی و همکاری دانشجویی اعطا می کند.

هیئت داوران جوایز دانشجویی 2023 شامل:

هیئت داوران 1 – طراحی عمومی، طراحی مسکونی، طراحی شهری و همکاری دانشجویی

رئیس: مایکل گرو، فاسلا، ساساکی

هیلی بلیکمن، FASLA، دانشگاه ایالتی لوئیزیانا
آدریانا هرناندز آگویر، ASLA، کلمن و همکاران
دیوید یونگ، FASLA، AECOM
کریستینا هایت، ASLA، Dix-Hite
الن استوارت، ASLA، شهر سنت پل
Mark Yoes، FAIA، WXY معماری + طراحی شهری

هیئت داوران 2 – تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی، پژوهش، ارتباطات، و خدمات جامعه دانشجویی

رئیس: کوفی بون، FASLA، دانشگاه ایالتی NC

کوین گراهام، FASLA، مهندسی Terra
دالتون لاووی، ASLA، Stantec
استفانی اونونو، ASLA، طراحی مشارکتی دیترویت
نائومی ساکس، ASLA، دانشگاه مریلند
اندرو سارجنت، ASLA، کلیولند محله پیشرفت

جوایز حرفه ای: هزینه ورودی باید حداکثر تا ساعت 11:59 شب به وقت PST در روز جمعه، 24 فوریه 2023، دریافت شود. ارسال آثار حداکثر تا ساعت 11:59 PST در روز جمعه، 17 مارس 2023 موعد مقرر است.

جوایز دانشجویی: هزینه ورودی باید حداکثر تا ساعت 11:59 شب به وقت PST در روز جمعه، 5 مه 2023، دریافت شود. ارسال آثار حداکثر تا ساعت 11:59 PST در روز جمعه، 26 مه 2023 موعد مقرر است.

دریافت کنندگان جوایز پوشش ویژه ای را دریافت می کنند مجله معماری منظر و در مراسم اهدای جوایز ویژه در کنفرانس ASLA 2023 در معماری منظر 27 تا 30 اکتبر در مینیاپولیس، MN برگزار شد.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=62300