قانون بزرگ آمریکا در فضای باز حمایت شده از ASLA به قانون تبدیل می شود


قانون جدید به طور دائم و کامل به صندوق حفاظت از زمین و آب (LWCF) کمک مالی می‌کند و بودجه‌ای را برای رسیدگی به مشکلات نگهداری در پارک‌های ملی و دیگر زمین‌های عمومی فراهم می‌کند.

امروز، انجمن معماران منظر آمریکا امضای قانون بزرگ فضای باز آمریکا را جشن گرفت. این قانون جدید به طور دائم و کامل به صندوق حفاظت از زمین و آب (LWCF) کمک مالی می کند و بودجه ای را برای رسیدگی به عقب ماندگی تعمیر و نگهداری در پارک های ملی و سایر زمین های عمومی فراهم می کند.

وندی میلر، FASLA، رئیس این پارک گفت: “معماران منظر به طراحی اولین پارک های ملی کمک کردند و تا به امروز در تعمیر و نگهداری آنها نقش دارند. بسیاری از معماران منظر برای تامین مالی پروژه های مهمی که در غیر این صورت هرگز از آب در نمی آمدند، به بودجه LWCF متکی هستند.” انجمن معماران منظر آمریکا. “در بحبوحه بحران آب و هوایی کنونی، نقش معماران منظر به عنوان مباشران مسئول زمین هرگز مهمتر از این نبوده است. این قانون به ما کمک می کند تا این کار را ادامه دهیم.”

ASLA مدتهاست که از اقدامات گنجانده شده در قانون بزرگ آمریکا در فضای باز حمایت می کند. تنها در طول این کنگره، 2500 عضو شبکه حمایتی ASLA بیش از 6200 پیام در حمایت از این قانون ارسال کردند که به دست قانونگذاران در 50 ایالت، واشنگتن دی سی و پورتوریکو رسید.


میلر افزود: «برای ASLA، امروز نقطه اوج سال‌ها حمایت از تیم ما در کاپیتول هیل و اعضای سراسر کشور است.» “این واقعاً روزی برای جشن گرفتن است.”
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=57930