قیمت کیبورد کامپیوتر ️ مقایسه مشخصات و خرید کیبورد بازی ، بی سیم و ساده زومیت

یعنی باید طوری باشد که زمانی که دست شما راحت و ریلکس روی آن قرار می‌گیرد، بتوانید با انگشتتان به آسانی کلیدها را فشار دهید. چون اگر نوع طراحی کیبورد با ساختار بدنی شما سازگار نباشد با استفاده طولانی مدت دچار خستگی، درد عضلانی و عوارض بدنی خواهید شد. برای این منظور بهتر است کیبوردهایی با شیب و ارتفاع قابل تنظیم را انتخاب کنید. همچنین کیبوردهایی که لبه‌هایی برای قرار دادن مچ دست دارند، گزینه‌های مناسب‌تری هستند.

صفحه کلیدهای کامپیوتر، انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. در صفحه کلید استاندارد فارسی ویندوز، و در سیستم عامل مک و لینوکس، نقطه ویرگول با Shift + ” تایپ می‌شود. یعنی دقیقا سرعت دکمه های آن مثل کیبورد لپ تاپی است و اندازه دکمه های آن مثل کیبورد استاندارد بزرگ است. Keyboard به عنوان سخت افزار جانبی کامپیوتر مورد استفاده قرار میگرید که دارای انواع مختلفی است.

  • تایپ اعداد در موبایل کمی سخت است که این کیبورد کار را برای شما راحت کرده و میتوانید به راحتی از این صفحه کلید انگشتی برای محیط هایی همچون Palm Treo ، BlackBerry و سایر مویابل ها استفاده کنید.
  • به دلیل این که کلیدها به سادگی تصویر سازی شده‌اند آن‌ها نمی‌توانند زمانی که لمسش می‌کنند آن را حس کنند.
  • برندهایی خوب دیگری نظیر تراست، کوگر، گرین، فورتک، ایسوس، سادیتا و…
  • تصویرسازی صفحه کلیدها می‌تواند صفحه کلید تمام صفحه را از روی نمونه کوچکتر شبیه‌سازی کند.
  • این صفحه کلیدها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دست شما در هنگام تایپ کردن در راحت‌ترین حالت ممکن قرار بگیرد.

به طور کلی میتوان گفت کیبورد کامپیوتر یا صفحه کلید کامپیوتر مجموعه ای از دکمه هایی است که به وسیله اهرم های مکانیکی میتوانید متن دلخواهتان را تایپ کنید. نحوه اتصال کیبورد گوشی به کامپیوتر در ویندوز 10 برای این کیبورد با استفاده از آیکون کیبورد که در گوشه سمت راست منو امکان پذیر می باشد. شاید عجیب به نظر برسد، اما حتی بدافزارها نیز می‌توانند تاچ پد لپ تاپ شما را از کار بیندازند. توصیه می‌کنیم در اولین فرصت، یک آنتی ویروس قدرتمند روی سیستم خود نصب کرده و آن را ویروس کشی کنید. این کار باعث می‌شود که خیالتان از بدافزارها و برنامه‌های مخرب، تا حدود زیادی راحل شود.

کیبورد مخصوص بازی (Gaming Keyboard)

قیمت کیبورد کامپیوتر ️ مقایسه مشخصات و خرید کیبورد بازی ، بی سیم و ساده زومیت

کیبورد ارگونومیک برای کسانی که در روز ساعات زیادی را به تایپ کردن مشغول اند مناسب است. در طراحی کیبورد ارگونومیک اساختار بدن انسان و بهترین طرز قرار گیری دست مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته تا در حین کار با این کیبورد کمترین خستگی برای فرد ایجاد شود. هر کیبورد در بازار امروز برای کاربرد خاصی و قشر خاصی از مردم ساخت شده است و امروزه هر صنف از مردم باتوجه به کاربردشان از کامپیوتر میتوانند نوع خاصی از کیبورد را خریداری کنند. در این برنامه دکمه های مختلف تلفن شما با دکمه های ماوس مطابقت دارد. با استفاده از کنترلر های این برنامه می توانید سیستم خود را خاموش کرده، آن را روی حالت خواب قرار داده، مجدداً راه اندازی کنید و از حساب خود خارج شوید.

TSCO KEYBOARD TK 8011

در این راهنمای استفاده از کیبورد کامپیوتر، روش‌های نصب کیبورد و همچنین استفاده از صفحه‌کلید را آموزش داده‌ایم، در ادامه با ما همراه باشید. مورد دیگری که هنگام خرید باید به آن توجه کنید پشتیبانی نرم‌افزاری است. این به معنی توانایی پشتیبانی کیبورد گیمینگ از نرم‌افزار اختصاصی است که بر تجربه استفاده از آن و خرید کیبورد مناسب بسیار تأثیرگذار است.

A4tech FK11 Compact Keyboard