مخالفت ASLA با تلاش های دولت برای تضعیف قانون سیاست ملی محیط زیست (NEPA)


واشنگتن، دی سی (10 ژانویه 2020) – دولت ترامپ در تلاش است تا پادمان‌های زیست‌محیطی را که قدمت آن به نیم قرن قبل بازمی‌گردد، لغو کند.

تغییرات پیشنهادی دولت در قانون سیاست ملی محیط‌زیست (NEPA) کاهش قابل توجهی در بررسی‌های زیست‌محیطی پروژه‌های دولتی ایجاد می‌کند و ورودی‌های عمومی را در پروژه‌های شتاب‌زده بدون توجه به تأثیری که می‌توانند بر محیط‌زیست و جوامع داشته باشند، محدود می‌کند.

ASLA شدیداً با هر گونه تلاش دولت برای تضعیف NEPA مخالف است. این قانون طولانی مدت زیست محیطی اطمینان حاصل می کند که وقتی دولت یک پروژه بزرگ در دست اجرا دارد، هوای ما تمیز می ماند، آب ما سالم می ماند، اکوسیستم ما دست نخورده باقی می ماند، و وندی میلر، FASLA، رئیس انجمن معماران منظر آمریکا، می‌گوید که تضعیف این حفاظت‌ها در بحبوحه بحران جهانی آب و هوا کاملاً غیرمسئولانه است.

میلر ادامه داد: “بسیاری از معماران منظر زیرساخت هایی را طراحی می کنند که به طور همزمان اهداف پایداری را پیش می برند و نیاز به ساخت سیستم های حمل و نقل قرن 21 را برطرف می کنند. ما می دانیم که این روند می تواند بهتر باشد.” ما همچنین می دانیم که می توانیم بدون قربانی کردن سلامت محیطی سیاره به این پیشرفت ها دست پیدا کنیم.

ASLA سیاست های هوشمند ASLA را برای گزارش آب و هوای در حال تغییر برای خلاصه کردن توصیه های سیاستی برای تشویق استفاده از روش های زیرساخت سبز در حمل و نقل و سایر پروژه های زیربنایی منتشر کرد. در ماه‌های آینده، ASLA با سیاست‌گذاران و سایر ذینفعان برای ترویج سیاست‌هایی که اهداف زیرساختی را پیش می‌برد و در عین حال به نیاز فوری برای مقابله با بحران فزاینده آب‌وهوایی نیز رسیدگی می‌کند، همکاری خواهد کرد.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=56748