مخالفت ASLA با حذف استاندارد فدرال مدیریت ریسک سیل (FFRMS)


نانسی سامرویل، در پاسخ به فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ با هدف ساده‌سازی فرآیند تایید زیست‌محیطی برای پروژه‌های زیرساختی بزرگ. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA)، بیانیه زیر را منتشر کرد:

ASLA عمیقاً نگران لغو استاندارد مدیریت خطر سیل فدرال (FFRMS) توسط فرمان اجرایی است. این دستور هم خطرات موجود سیل و هم اثرات آتی تغییرات آب و هوایی را نادیده می گیرد و در نتیجه خطر از دست دادن اموال و جان افراد را افزایش می دهد. برنامه ریزی و توسعه مسئولانه باید به مسائل مربوط به مدیریت دشت سیلابی بپردازد و زیرساخت های سبز را به منظور بهبود انعطاف پذیری و امنیت جوامع ما ترکیب کند.

ما به نوعی طرح زیرساختی نیاز داریم که به کشور ما کمک می کند تا شکوفا شود، مشاغل رشد کند و سلامت و تاب آوری جامعه را بهبود بخشد. اولویت‌های ASLA برای زیرساخت‌های کشور، که در «معماران منظر پیشرو در طراحی و توسعه زیرساخت‌های جامعه» بیان شده‌اند، بر راه‌حل‌های زیرساخت سبز در چهار حوزه متمرکز هستند:

  • اصلاح سیستم های مدیریت آب کشورمان؛
  • ارتقاء به شبکه حمل و نقل چندوجهی؛
  • به رسمیت شناختن زمین های عمومی، پارک ها و تفریحات به عنوان زیرساخت های حیاتی؛ و
  • طراحی برای تاب آوری

ما به کار در تقاطع طراحی و خط مشی هوشمند ادامه خواهیم داد و با قانونگذاران و سهامداران بر روی راه حل های سبز کار می کنیم. ASLA قصد دارد در خط مقدم این گفتگو باقی بماند، به ویژه از طریق پانل روبان آبی آینده ما در مورد تغییرات آب و هوا و تاب آوری، که از 21 تا 22 سپتامبر در مرکز ASLA برای معماری منظر در واشنگتن دی سی برگزار می شود.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=51318