مشاوره رسانه ای: سیاست های هوشمند برای آب و هوای در حال تغییر


سال گذشته به دلیل طوفان، آتش سوزی، طوفان تگرگ، گردباد، سیل، خشکسالی و کولاک، گران ترین سال ثبت شده برای بلایای طبیعی بود. این رویدادهای شدید آب و هوایی 306 میلیارد دلار خسارت در ایالات متحده داشته و در حال افزایش است. ماه گذشته، شهر Ellicott، Md. دومین رویداد بارانی “1 در 1000 سال” را در دو سال گذشته تجربه کرد.

ملت، ایالت‌ها، شهرستان‌ها، شهرها و شهرداری‌های ما به دنبال راه‌حل‌هایی برای کمک به ایمن‌تر کردن جوامع خود و کاهش خطرات ناشی از رویدادهای شدید آب و هوایی هستند، در حالی که تغییرات آب و هوا و سیستم‌های طبیعی موجود را در نظر می‌گیرند. سپتامبر گذشته، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) یک پانل بین رشته‌ای روبان آبی در مورد تغییر اقلیم و انعطاف‌پذیری برای شناسایی اصول اصلی، استراتژی‌های برنامه‌ریزی و طراحی و سیاست‌های عمومی برای ارتقای جوامع ایمن و هوشمند با آب و هوا تشکیل داد.

ASLA میزبان یک بحث صادقانه در 19 ژوئن با نانسی سامرویل، محترم ASLA، معاون اجرایی و مدیرعامل ASLA، و دایان جونز آلن، ASLA، عضو پنل روبان آبی و مدیر برنامه برای معماری منظر، کالج برنامه ریزی معماری و امور عمومی در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون. آنها در مورد یافته های پانل و تلاش های جاه طلبانه ASLA برای همسوسازی رویکردهای طراحی منظر از طریق اتخاذ سیاست های عمومی موثر بحث خواهند کرد.

زمان: سه شنبه 19 ژوئن

6:30 الی 20:00

مکان: مرکز ASLA برای معماری منظر

636 “Eye” Street، NW، واشنگتن، دی سی

تغییرات آب و هوایی تهدیدی برای مردم و جوامع در سراسر ایالات متحده است. سیاست های هوشمند برای آب و هوای در حال تغییر: گزارش و توصیه های پنل روبان آبی ASLA در مورد تغییر اقلیم و انعطاف پذیری طرحی برای تضمین آینده ای پایدار و تاب آور است.

توجه: نوشیدنی های سبک سرو می شود. رسانه ها باید به آن پاسخ دهند کارن گراجالس، مدیر روابط عمومی ASLA، در (202) 216-2371.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و ارزشی فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=53627