مشاوره رسانه ای: ASLA برای میزبانی پنل طراحی امنیتی در Facebook Live


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) در 31 آگوست میزبان یک پانل از معماران منظر از طریق فیس بوک لایو برای بحث در مورد طراحی امنیتی مکان های عمومی خواهد بود. با توجه به رویدادهای غم انگیز اخیر در شارلوتزویل، بارسلونا و لندن، این پانل نیاز فوری به اطمینان از ایمنی عمومی در اموال عمومی، دولتی و سازمانی را بررسی خواهد کرد. اهداف و چالش های کلیدی طراحی نیز از زوایای مختلف، با تمرکز ویژه بر چگونگی ایجاد تعادل کافی بین پرداختن به تهدیدات و زیبایی قلمرو عمومی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

پنل طراحی امنیت مجازی

از چپ: برنی آلونزو، ASLA، گوستافسون گاتری نیکول، لئونارد هاپر، FASLA، واینتراب دیاز، LLC، ریچارد رورک، ASLA، OLIN، و نانسی سامرویل، محترم. ASLA، انجمن معماران منظر آمریکا.

چی:

پنل مجازی ASLA در طراحی امنیتی

سازمان بهداشت جهانی:

مجری: نانسی سامرویل، محترم. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل، انجمن معماران منظر آمریکا، واشنگتن، دی سی

اعضای پانل:

برنی آلونزو، ASLA، گوستافسون گاتری نیکول، سیاتل

لئونارد هاپر، FASLA، Weintraub Diaz، LLC، Nyack، NY

ریچارد رورک، ASLA، OLIN، فیلادلفیا

چه زمانی:

پنجشنبه 31 آگوست 2017

3:00 تا 4:00 بعد از ظهر به وقت شرق روز

چگونه:

برای مشاهده پخش زنده، به ASLA در فیس بوک در آدرس زیر مراجعه کنید:

www.facebook.com/AmericanSocietyofLandscapeArchitects/

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از ماموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=51438