معماری منظر برای رشد و رهبری با اتحاد جدید آماده است


نمایشگاهجایزه افتخار طراحی عمومی حرفه ای ASLA 2021. پارک ریخته گری فروس، لارنس، ماساچوست. استیمسون / نگوک دوان سه سازمان که بخش‌های کلیدی جامعه معماری منظر را نمایندگی می‌کنند، متحد شده‌اند تا یک پلتفرم قدرتمند ایجاد کنند که متخصصان معماری منظر را به‌طور منحصربه‌فردی در خط مقدم طراحی، سلامت عمومی و بازسازی محیط‌زیست قرار دهد. در زمانی که جوامع در سراسر جهان باید به تغییرات آب و هوایی، زیرساخت های پیر و نابرابری نژادی رسیدگی کنند، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA)، Land8 Media، LLC، و کنفرانس LABash ضرورت اقدام قاطع و تقویت نقش های حیاتی را تشخیص دادند. که معماران منظر در حل این چالش ها بازی می کنند.

معماران منظر پارک‌ها و فضاهای باز، سیستم‌های حمل‌ونقل، زیرساخت‌های آبی، مناظر مسکونی، تجاری و آموزشی را برنامه‌ریزی و طراحی می‌کنند و این اتحاد باعث ارتقای بیشتر کار این متخصصان خواهد شد. این اتحادیه همچنین جامعه معماری منظر را در هر سطح، از آموزش اولیه تا رهبری حرفه ای، تقویت خواهد کرد. ASLA، که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای اصلی برای معماران منظر است. Land8 Media که در سال 2008 توسط متخصصان جوان ASLA تأسیس شد، برترین پلتفرم آنلاین این حرفه است و کنفرانس LABash، که در سال 1970 راه اندازی شد و اکنون سالانه برگزار می شود، مورد انتظارترین گردهمایی دانشجویان معماری منظر در آمریکای شمالی است.

«این مشارکت‌ها برای سلامت و آینده حرفه معماری منظر خوب است و ما می‌توانیم به رشد LABash کمک کنیم. من به یاد دارم که به عنوان یک حرفه ای در آن شرکت کردم و از رویداد کلی بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. دانش آموزانی که LABash را کنار هم قرار دادند فوق العاده هستند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شرکای جدید خود هستیم تا به عنوان یک جامعه طراحی فراگیرتر شویم.”

ویراستار Land8، Matt Alcide، وابسته ASLA، گفت: «معماری منظر حرفه نسبتاً کوچکی است، اگر فقط به اعداد و ارقام نگاه کنید، اما زمانی که نیروها را برای دنبال کردن مأموریت و علایق مشترک خود متحد می‌کنیم، می‌توانیم قوی‌تر و تأثیرگذارتر باشیم».

مت آلسید سردبیر Land8 باقی خواهد ماند و بر اخبار، دیدگاه های منحصر به فرد و جامعه ارائه شده به خوانندگان نظارت خواهد کرد. LABash توسط دانشجویان در برنامه دانشگاهی که هر سال میزبان کنفرانس سالانه LABash است، ادامه خواهد یافت.

“حرفه ما در حال تکامل است، و زمان آن فرا رسیده است که مشارکت ها و رویکردهای نوآورانه ای را برای کار خود دنبال کنیم که فرصت های بیشتری را برای معماران منظر، دانشجویان و مربیان که بر طراحی تغییرات مثبت در جهان متمرکز هستند، فراهم می کند. ما مدت‌هاست که رابطه‌ای را که Land8 و LABash با شبکه‌ها و پیروان خود ایجاد کرده‌اند تحسین کرده‌ایم، و من مشتاقانه منتظر رابطه نزدیک‌تری هستم که توانایی جمعی ما را برای افزایش آگاهی و درک این حرفه گسترش دهد. مدیر اجرایی.

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

درباره کنفرانس Land8/LABash
Land8: Landscape Architects Network که در سال 2008 تأسیس شد، شبکه اجتماعی معماران منظر با بیش از 19000 پروفایل کاربر است. معماران منظر از Land8 به عنوان منبعی برای خواندن مقالات، پرسیدن سوال از جامعه کاربران، یافتن شغل، تحقیق، مشاهده الهام از طراحی، شبکه و دسترسی به منابع استفاده می کنند. در سال 2019، Land8 شروع به مشاوره و ارائه پشتیبانی اداری به کنفرانس LABash کرد، کنفرانس سالانه دانشجویی برای دانشجویان معماری منظر در آمریکای شمالی که در سال 1970 آغاز شد.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=60705