موتور دمپر محصولات، خدمات، تولید کننده ها، وارد کننده ها، توزیع کننده ها و فروشنده های موتور دمپر در پارس سنتر

این تجهیزات به عنوان ابزار کنترل هوشمند در سیستم های تهویه مطبوع مانند هواسازها استفاده می شوند. در دو مدل فنر برگشت دار و بدون فنر برگشت، که همچنین هر دو مدل دارای دو نوع قطع و وصل و تدریجی است، جریان آب و هوا را کنترل می کند. هر دارای گشتاوری به خصوصی است که متناسب با نوع از آن استفاده می شود. عمده مصرف این در دمپرهای بی کانالی ، دمپرهای ورودی و برگشت هواساز، قطع/ وصل و کنترل آب و سیال در صنایع مختلف آب و فاضلاب، صنایع غذایی و دیگر صنایع می باشد.

  • و تنظیم جریان هوا در داخل کانال ها، کانال ها، دودکش ها استفاده می شود.
  • این موتورها برای پروژه هایی که سرعت باز کردن دریچه برای آن ها مهم است، بهترین گزینه می باشد.
  • و در مدل های EXMAX دارای قابلیت ضد انفجار بوده و در محیط های حساس دارای گازهای قابل انفجار نصب میشود.
  • نوع اول درصد بالای تقاضا را در بازار به خود اختصاص داده است که به منظور سیستم های تهویه مطبوع معمول در ساختمان ها استفاده می شود.
  • این تنظیم جریان هوا عموما برای تنظیم جریان هوای داخل داکت ها، کانال ها، دودکش ها و تنظیم آن ها مورد استفاده قرار میگیرد.

برای تهیه انواع مختلف موتور دمپرهای زیمنس و هانیول می توانید با شماره های درج شده در سایت سناکنترل تماس حاصل فرمائید. قبل از خرید موتور دمپر هانیول باید شناخت کافی از انواع آن ها داشت سپس خریداری انجام شود چرا که اگر مدل مناسب آن ها خریداری نشود نتیجه و بازده درستی نخواهند داشت. برند هانیول انواع قطعات و وسیله های تاسیسات مانند موتورهای دمپر را طراحی و تولید می کند، این برند سوئیسی نمایندگی و خدمات پس از فروش هم در کشور دارد. مدل سه وضعیت به علت داشتن دو حالت چپگرد و راستگرد و یک فاز نول در مواقع اضطرار برعکس می چرخد و بسته می شود.

این سیستم تنظیم جریان هوا را بر عهده دارد که در داکت ها، دودکش ها و کانال ها مورد استفاده قرار می گیرد. موتور دمپر بر روی دمپر قرار می گیرد و ه نحوی کاربرد دمپر را دارد با این تفاوت که موجب کارکرد اتوماتیک دمپر می شود. با استفاده از موتور دمپر هانیول کنترل سیستم تهویه به شکل هوشمند و خودکار انجام می شود و نیاز به کاربر نمی باشد این موتورها حجم هوای عبوری را نیز تنظیم و کنترل می کنند که از ویژگی های مهم آن ها می باشد. این موتور دمپر زیمنس مخصوص نصب بر روی دریچه های هوا می باشد.

فروش ویژه انواع الکتروموتور در فروشگاه توان صنعت

این نوع موتور دمپر از نوع on/off با فنر برگشت می باشد. محدوده دمای محیطی عملکرد این موتور دمپر ها ما بین 40- تا 60 درجه سانتیگراد می باشد. قطر شفت در این موتور دمپر ها بین 10 تا 27 میی تر می باشد که به صورت خودکار در مرکز قرار می گیرد.

موتور دمپر محصولات، خدمات، تولید کننده ها، وارد کننده ها، توزیع کننده ها و فروشنده های موتور دمپر در پارس سنتر

همانطور که میدانید، پیش نیاز اصلی در انجام هر کار، داشتن اطلاعات مناسب از آن موضوع موتور دمپر است. پیشگیری از انتقال حریق در داخل سیستم کانال کشی و دیگر مناطق مختلف از عمده ترین کاربردهای. موتور دمپرهای دود و حریق در مقابل حریق مجهز به سنسور حساسی می باشند که در دمای بالاتر از 70 درجه سانتیگراد.

جستجوهاي مرتبط اتوماسیون صنعتی