هشدار رسانه ای: نشست سالانه و اکسپو ASLA 2017 برای 20 تا 23 اکتبر در لس آنجلس برگزار می شود


چی:

نشست و اکسپو سالانه ASLA 2017 بزرگترین نمایشگاه تجاری معماری منظر در جهان است. بیش از 5500 شرکت کننده و بیش از 375 غرفه دار گرد هم می آیند. موضوع سال 2017، “زمین مشترک”، نشان می دهد که چگونه معماران منظر، مناطق مشترک را طراحی می کنند – از جمله خیابان ها، پارک ها، بازارها و باغ ها – جایی که مردم در آنجا ملاقات و تعامل می کنند، جامعه را ایجاد و جشن می گیرند.

که:

سخنرانان امسال عبارتند از:

  • Vaughn B. Rinner، FASLA، رئیس ASLA **
  • نانسی سامرویل، محترم. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل، ASLA **
  • باربارا رومرو، معاون شهردار لس آنجلس**
  • ناتالی جرمیجنکو، دکتری، هنرمند و مهندس محیط زیست**
  • شالینی کانتایا، فیلمساز و فعال محیط زیست**

** = برای مصاحبه رسانه ای موجود است

چرا:

نشست و اکسپو سالانه ASLA 2017 رویداد شاخص انجمن معماران منظر آمریکا است. این هزاران معمار منظر را گرد هم می آورد که به بحث در مورد طراحی پایدار و بهترین شیوه ها برای محیط ساخته شده متعهد هستند.

جلسات کلیدی شامل:


چه زمانی:

20 تا 23 اکتبر 2017

جایی که:

مرکز همایش لس آنجلس
1201 S Figueroa St.
لس آنجلس، CA 90015

بازدید کنید aslameeting.com برای جزئیات برنامه ASLA را در توییتر، فیس بوک و اینستاگرام برای اخبار و نکات مهم در جلسات دنبال کنید. هشتگ رویداد است #ASLA2017.

اعتباررسانی رسانه‌ها اکنون باز است و کسانی که قصد پوشش اجلاس سالانه ASLA 2017 و EXPO، مطبوعات را دارند باید توسط ASLA تایید و اعتبار داشته باشند. برای درخواست، لطفاً با Karen Grajales به آدرس ktgrajales@asla.org یا (202) 216-2371 تماس بگیرید.

از اعضای مطبوعاتی که تأییدیه شرکت ASLA در جلسه را دریافت کرده‌اند، تشویق می‌شوند اعتبارنامه خود را از ایستگاه ثبت رویداد در مرکز همایش لس آنجلس، 1201 S. Figueroa St., Los Angeles, CA 90015 تحویل بگیرند. مدارک، کارت شناسایی معتبر صادر شده توسط دولت و کارت بازرگانی را به همراه داشته باشید. برای تمام سوالات عمومی رسانه، لطفا با ktgrajales@asla.org تماس بگیرید.

اتاق مطبوعات در مرکز همایش در اتاق 309 واقع خواهد شد.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

تماس با ASLA
کارن گراجالس
مدیر، روابط عمومی
تلفن: +1-202-216-2371
ktgrajales@asla.org

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=51831