همپوشانی قابل توجهی بین گزارش ASLA، سیاست های هوشمند برای تغییر اقلیم و بسیاری از مفاد قطعنامه Green New Deal مشاهده شد.


یک پیشنهاد گسترده برای یک قرارداد جدید سبز (GND) در 7 فوریه در مجلس نمایندگان در قالب یک پیشنهاد ارائه شد. وضوح توسط نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز (NY)، با قطعنامه همراه ارائه شده در سنا توسط سناتور ادوارد مارکی (ماجرایی).

اگرچه قطعنامه فعلی GND تا حد زیادی آرمانی است و شامل چند سیاست خاص است، اما شامل تعهد به اصول اصلی تغییر تحول فوری است که کاملاً با مواضع ASLA سازگار است و منعکس کننده توصیه‌هایی است که انجمن قبلاً در گزارش پانل روبان آبی ما ارائه کرده است. سیاست هایی برای تغییر اقلیم

مانند گزارش ما، قطعنامه GND خواستار اقدام گسترده و فوری است که هوا و آب پاک را تضمین کند. آب و هوا و تاب آوری جامعه؛ دسترسی به طبیعت؛ و محیط زیست پایدار ما همچنین قویاً از درخواست‌ها برای تعهد ملی به عدالت زیست‌محیطی برای همه آمریکایی‌ها، به‌ویژه برای گروه‌های آسیب‌پذیر، آسیب‌پذیر و نادیده گرفته شده‌ای که در طول تاریخ بیشترین تأثیرات بد فجایع زیست‌محیطی را متحمل شده‌اند، حمایت می‌کنیم. ASLA از اصول اساسی قطعنامه GND که به طور خاص به تغییرات اقلیمی و انعطاف‌پذیری مربوط می‌شود، حمایت می‌کند، و ما خرسندیم که این قطعنامه برای تحریک بحث عمومی در مورد تسریع بحران آب‌وهوایی خدمت کرده است.

ما متذکر می شویم که علاوه بر سیاست های مرتبط با آب و هوا، این قطعنامه همچنین حاوی چندین توصیه در مورد مسائل اجتماعی و اقتصادی است که خارج از محدوده وظایف انجمن و سیاست های موجود است، مواردی که ما نمی توانیم در مورد آنها موضع رسمی بگیریم.

اعضای ASLA می توانند مطمئن باشند که وقتی GND به پیشنهادهای قانونی رسمی برای کاهش انتشار کربن، ایجاد تغییرات دگرگون کننده در زیرساخت ها و ایجاد اقتصاد قوی انرژی پاک در قرن 21 تبدیل شود، ASLA در خط مقدم مبارزه برای تصویب آنها خواهد بود. تبدیل به قانون ما قاطعانه معتقدیم که معماران منظر باید نقش رهبری را در برنامه ریزی و طراحی جوامع پایدار و تاب آور ایفا کنند و ASLA، بدون شک، نقش خود را برای به ثمر رساندن اصول آب و هوایی سبز نیو دیل انجام خواهد داد.

ASLA خرسند است که قطعنامه Green New Deal به طور قابل توجهی دامنه و شدت گفتگو در مورد تغییرات آب و هوا را گسترش داده است و ما بسیار خوشحالیم که گزارش انجمن منعکس کننده اهداف اصلی آب و هوا و زیرساخت آن است و ما مشتاقانه منتظر پیشنهادهای قانونی هستیم که ناشی از آن باشد. آی تی.

مخاطب
روکسان بلکول، اسق.
مدیر امور دولت فدرال
انجمن معماران منظر آمریکا
202.216.2334 │rblackwell@asla.org

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54971