وست روم خالق ترسناک ترین اسکیپ روم تهران-آل اسکیپ

از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا این اسکیپ روم یکی از ترسناک ترین گزینه ها در میان اتاق فرارهای اروپا قرار گیرد، استفاده از جلوه های ویژه بسیار حرفه ای در کنار معماهای به شدت چالش برانگیز می باشد. با توجه درجه سختی معماها و استرس زیادی که به بازیکنان القا میشود، یک تا دو ساعت به افراد تیم زمان داده شده است تا بتوانند اسکیپ روم کاملا متفاوت را تجربه کنند. برخلاف سایر اتاق فرارها، myescape.club از اتاق های قفل شده تشکیل نشده است، بلکه فضایی با طراحی کاملا متفاوت برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا دو ساعت از زمان تان را در ترس و وحشت و هیجان سپری کنید. در پروسه معرفی بهترین اتاق فرارهای غرب تهران، به اتاق فرار انیگما می‌رسیم. اتاق فرار انیگما یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین مجموعه‌هایی است که سناریوهای مختلف با دکوراسیون‌های جذاب را ارائه می‌کند.

اتاق فرار AIM

پس از شروع بازی ابتدا احساس میکنید که وارد آپارتمانی با شرایطی کاملا عادی شده اید که متعلق به یکی از کارآفرینان محلی می باشد. اما واقعیت این است که این آپارتمان متعلق به ری جونز یکی از مشهورترین افراد در زمینه تولید و قاچاق مواد مخدر است. ماجرای اصلی از این قرار است که شما باید تمام مواد مخدر و داروهای پنهان شده در بخش های مختلف اتاق را قبل از رسیدن پلیس پیدا و آنها را از بین ببرید. در غیر این صورت تمام مدارک بر علیه شما خواهد بود و مجازات سختی منتظرتان می باشد. اکثر افرادی که علاقه‌مند به اتاق فرار هستند، ژانر وحشت، دلهره و ترس را انتخاب می‌کنند.

این مجموعه جذاب دارای چند اتاق فرار به نام‌های راهبه، خانه متروکه و فانوس است. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبسایت یا پیج اینستاگرام این مجموعه مراجعه کنید. مجموعه ایپک اسکیپ تا به حال چهار سناریوی ترسناک و مهیج به نام‌های اتاق فرار رخنه، اتاق فرار حصار، اتاق فرار آخرین تقاص و اتاق فرار مه را ارائه داده است.

اتاق فرار‌های تهران؛ جایی برای تجربه هیجان

بنابراین اگر دوست دارید یک بار هم که شده یک بازی تیمی جذاب رو اون هم در کرج تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از ترسناک‌ترین اتاق فرارهای کرج رو برای بازی انتخاب کنید. این بازی می‌تونه شما رو در محیطی ترسناک‌تر از فیلم‌هایی که تا به حال دیده‌اید قرار دهد و تمام انرژی‌تون رو برای نجات خودتون و اعضای تیمتون از شما بگیره. اتاق فرار سرقت تنها اتاق فراری است که معما و داستان آن فراتر از اتاق فرارهای معمولی بوده و سناریوی جذاب این بازی ویژگی متمایز کننده آن است و یکی از جذاب‌ترین اتاق فرارهای تهران شده است.

نظرات

در اتاق فرار هم ژانرهای متنوعی وجود دارد که نوع ژانر بر ویژگی های بسیاری در فضای بازی تأثیرگذار است. هر ژانر به مجموعه‌ی ویژگی‌هایی اشاره دارد که دسته بندی اشکال گوناگون بیان هنری یا محصول فرهنگی را امکان‌پذیر می سازد. طوفان شدت گرفته و سیستم فاضلاب شهری توانایی عبور این حجم از آب را ندارد. آب در حال واردشدن به ساختمان‌هاست و شما نیز در طبقه منفی ۶ گیر افتاده‌اید. شما و گروه‌تان ۶۰ دقیقه فرصت دارید که خود را از این مهلکه نجات دهید.

در محیطی بسیار وحشتناک باید بتوانید رمز و راز قتل های صورت گرفته را با حل معماهای شیطانی پیدا کنید. دست یافتن به پاسخ معما و رمزگشایی از قتل ها باعث میشود بتوانید هویت قاتل را کشف کنید و قطعا از رخ دادن جنایت های بعدی جلوگیری می کنید. یکیاز خوبی های این اسکیپ روم این است که در طول بازی می توانید تعداد نفرات گروه را کم یا زیاد کنید. اگر عاشق اتاق فرار در تهران باشید، حتما تاکنون سری به اتاق فرار آی اسکیپ زده‌اید، چرا که این اتاق فرار در لیست معرفی بهترین اتاق فرارهای مرکز تهران وجود دارد.

وست روم خالق ترسناک ترین اسکیپ روم تهران-آل اسکیپ

زمانی که شما وارد آسانسور می‌شود تا به طبقه انتخاب‌شده برسید، آسانسور با مشکل فنی مواجه می‌شود و شما باید مشکل آن را حل کنید. سناریو بازی به‌گونه‌ای است که بعد از واردشدن به اتاق درها قفل شده و در همان لحظه دشمنان شما قصد دارند جان شما را بگیرند. شما باید با فکر و از خودگذشتگی این موجودات را شکست بدهید و از ورود آن‌ها به شهر جلوگیری کنید. هدف اصلی این بازی این است که شما باید کشتی‌هایی که در آن‌ها گنج وجود دارد، پیدا کنید. این اتاق همان طور که گفته شد پر از معماهای سخت و دشوار است که کمتر کسی می‌تواند در مدت‌زمان تعیین‌شده از این اتاق با دست پر خارج شود.

  • در یک اسکیپ روم ترسناک همیشه باید هوشیار باشید چرا که هر لحظه ممکن است با یک چیز فوق ترسناک غافلگیر شوید.
  • شما باید با فکر و از خودگذشتگی این موجودات را شکست بدهید و از ورود آن‌ها به شهر جلوگیری کنید.
  • شب سیزدهم، کابوس، کمپ آلفا، آرماگدون، احضار، طاعون، طهران 1346، شام آخر و سرقت اتاق فرارهای فعلی ما در اسکیپ روم کرج تهران هستند.
  • در این اتاق فرار، می‌توانید سناریوهای متنوعی را تجربه کنید و از دکوراسیون جذاب این مجموعه در کنار هم تیمی‌های خودتان لذت ببرید.
  • به عنوان مثال در Codebreakers شما باید تلاش کنید تا معماهای متعددی را حل کنید تا بتوانید نازی ها را در جنگ جهانی دوم شکست دهید.