پروژه های معماری منظر از جوایز انجمن معماران منظر آمریکا در کتابخانه کنگره آرشیو می شوند


نمایشگاهجایزه افتخار طراحی عمومی حرفه ای ASLA 2021. سفرهای الهام بخش برای همه پارک ملی گراند تتون، وایومینگ. HDLA / چارلی کریگهد

کتابخانه کنگره و انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) امروز همکاری خود را برای آرشیو پروژه های برنده جوایز حرفه ای انجمن اعلام کردند، اولین باری که مجموعه های معرف حرفه بین المللی معماری منظر توسط یک موسسه فدرال ایالات متحده بایگانی می شوند.

در حالی که کتابخانه کنگره از دهه 1800 مجموعه‌هایی را بایگانی کرده است که حرفه‌های معماری، طراحی و مهندسی را نشان می‌دهند، این همکاری نشان‌دهنده شناخت کتابخانه از اهمیت رو به رشد معماری منظر در جامعه امروزی است. هر سال طرح های جدیدی به مجموعه اضافه می شود.

این یک گام به جلو در تقویت ارتباط بین معماری منظر و محیط ساخته شده است. Torey Carter-Conneen، مدیر عامل ASLA گفت: برندگان منتخب تصویری از مسائلی است که ما در جامعه خود هر ساله با آن مواجه می شویم و اینکه معماران منظر چگونه به آنها رسیدگی می کنند، که همچنین نشان دهنده ارتباط روزافزون معماری منظر با جوامع جهانی است.

مجموعه‌های قابل توجه کتابخانه ملی که تاریخ معماری منظر را مستند می‌کنند عبارتند از مقالات فردریک لاو اولمستد، بنیانگذار معماری منظر آمریکا و همچنین الف مجموعه ای از شرکت معماری منظر که او تأسیس کرد. اولمستد برای کارهایش در پارک مرکزی نیویورک، محوطه کنگره ایالات متحده و بسیاری از مکان های دیدنی دیگر شناخته شده است. این کتابخانه همچنین دارای سوابق اصلی انجمن معماران منظر آمریکا است که مربوط به سال‌های 1899-1966 است. را بررسی مناظر تاریخی آمریکاکه در سال 2000 آغاز شد، طراحی و عکس برای بیش از 900 مکان میراث ارائه می دهد. راهنمای تحقیق جدید، مجموعه‌های معماری، طراحی و مهندسی در بخش چاپ و عکس کتابخانه کنگره، امکان کاوش در کارهای طراحی منظر را فراهم می کند که در سوابق بسیاری از معماران و عکاسان است.

کتابخانه از این هدیه سالانه طرح های دیجیتال برنده جوایز انجمن معماران منظر آمریکا بسیار سپاسگزار است، زیرا پوشش معاصر دنیای مناظر خلاق اکنون بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه های الهام بخش خواهد بود که می توانیم هم به محققان و هم به محققان ارائه دهیم. هلنا زینکام، رئیس بخش چاپ و عکس کتابخانه گفت: عموم مردم.

برای بیش از 30 سال، ASLA جوایزی را به اعضای حرفه‌ای در تعدادی از دسته‌ها از جمله طراحی عمومی، طراحی شهری، طراحی مسکونی، تحلیل و برنامه‌ریزی، ارتباطات، و تحقیقات و همچنین یک جایزه لندمارک اعطا می‌کند که به چشم‌انداز برجسته اعطا می‌شود. پروژه های معماری بین 15 تا 50 سال پیش تکمیل شده اند. هیأت داوران که بخش مقطعی از معماری منظر را در عمل نشان می‌دهند، پژوهشگران و دانشگاهیان صدها مورد ارسالی را در این دسته‌ها قضاوت می‌کنند – موضوعاتی مانند اقدام آب و هوا، برابری نژادی و برنامه‌ریزی شهری را پوشش می‌دهند.

افزودن مطالبی از ASLA به کتابخانه ملی نه تنها جایگاه قابل توجهی برای معماری منظر ایجاد می کند، بلکه کار معماران منظر را از معماران متمایز می کند.

کتابخانه کنگره با حفظ مهم‌ترین کار حرفه‌ای ما، عموم را قادر می‌سازد تا نقش عظیم امروز متخصصان ما را در بهبود زندگی در سراسر کشور، از حفاظت از محیط زیست در برابر تغییرات آب و هوا، تا ارائه راه‌حل‌های منصفانه نژادی و مبتنی بر طبیعت، درک کنند. یوجنیا مارتین، رئیس ASLA، یکی از اعضای ASLA، گفت: به جوامع شهری سالخورده ما.

موضوع تاریخ برای جامعه معماری منظر در سال 2022 با این همکاری بسیار مطرح است Olmsted200، جشن تولد 200 سالگی فردریک لا اولمستد، پدر معماری منظر و مدافع مشتاق فضاهای سبز و جوامع باز و در دسترس. آ برنامه رویدادهای آموزشی در آوریل امسال، که ماه جهانی معماری منظر نیز هست، این جشن برگزار می‌شود و تأثیر اولمستد را بر این حرفه امروز برجسته می‌کند. مشارکت با کتابخانه بیشتر نیاز به یادگیری و به اشتراک گذاری تاریخ حرفه ای را نشان می دهد که کاملاً به حفظ سلامت و پیشرفت سیاره و جوامع آن اختصاص دارد.

درباره کتابخانه کنگره
کتابخانه کنگره بزرگترین کتابخانه جهان است که امکان دسترسی به سوابق خلاقانه ایالات متحده – و مطالب گسترده از سراسر جهان – را در محل و آنلاین فراهم می کند. این بازوی تحقیقاتی اصلی کنگره ایالات متحده و خانه دفتر کپی رایت ایالات متحده است. مجموعه ها، خدمات مرجع و سایر برنامه ها را کاوش کنید و برای بازدید از آن برنامه ریزی کنید loc.gov، برای اطلاعات قانونی فدرال ایالات متحده به سایت رسمی دسترسی پیدا کنید congress.gov و ثبت آثار خلاقانه نویسندگی در copyright.gov.

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=60707