پشتیبانی شبکه تکنویار شرکت پشتیبان شبکه های کامپیوتری

توانستـه است گامـی بلند در جهت توسـعه صنعـت آی تی ، خدمات شبکه ، دوربین مدار بسته و امنیت در کشور عزیزمان بردارد. هر سه حالت کارشناس بر اساس شرایط و ضوابط قرارداد ممکن است هر هفته یک نوبت یا چند نوبت در محل مشتری حضور پیدا کند. با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری‌، شرکت این امکان به شما می دهد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت واگذار کنید.

اطلاعات تماس

طبیعی است که تعداد تجهیزات مورد استفاده در شبکه یک سازمان همانند تعداد سرور ها و کامپیوتر ها بر روی زمان مورد نیاز برای سرویس دهی به آن ها تاثیر گذار است و این موضوع بر روی قیمت پشتیبانی شبکه اثر گذار است. شرکت پشتیبانی شبکه ای که تجربه زیادی در ارائه خدمات داشته باشند باید نظم و ترتیب درستی نیز در این زمینه داشته باشد تا بتواند پروژه های مناسبی را برای ارائه خدمات خود انتخاب کند. این موضوع در ادامه آورده شده است تا شما بتوانید با مجموعه ای فعالیت بکنید که ویژگی های کافی را ارائه خدمات به شما داشته باشد. بیش از ۱۳ سال سابقه در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه جهت انواع شرکتهای تولیدی ، بازرگانی ، خدماتی ، ساختمانی ، صنعتی و … تائیدی بر توانایی این شرکت و تضمینی برای مشتریان جدید می باشد. مشاوره های پشتیبان شبکه در زمینه فناوری اطلاعات میتواند به رشد کسب و کار شما کمک زیادی کند.

چه زمانی به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز داریم؟

خدمات شبکه راه اندازی زیرساخت شبکه از کابل کشی شبکه اولیه و نصب تجهیزات سخت افزاری شبکه (تجهیزات شبکه) تا نصب سرور و نصب کامپیوترها و بعد از آن پشتیبانی شبکه را شامل می شود. از آنجا که سیستم های کامپیوتری بخش جدانشدنی از دنیای تکنولوژی امروز هستند همه سازمان ها و شرکت ها که از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند نیازمند استفاده از خدمات شبکه هستند. با توجه به تجربه جهانی در خصوص برون سپاری خدمات به شرکت های تخصصی، شرکت ها باید یکبار برای همیشه دغدغه امنیت اطلاعات شرکت و پشتیبانی کامپیوتر ها را به یک شرکت خدمات شبکه واگذار کنند تا آرامش و تمرکز را به تجارت خود هدیه دهند. در حال حاضر شرکت های زیادی خدمات‌ شبکه را ارائه می‌دهند که شرکت ترازنت با سابقه طولانی از تاسیس تاکنون توانسته است یکی از بهترین شرکت های خدمات شبکه لقب بگیرد و طیف گسترده مشتریان سرشناس که به ما اعتماد کرده اند نشان از کیفیت خدمات شبکه ارائه شده دارد. در صورت نیاز به همکاری با بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه در تهران می‌توانید با مجموعه ترازنت تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان خدمات شبکه بهره مند شوید. در حوزه خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌‌های شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌باشد.

  • این فرد با مدیریت پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری می تواند تمام مشکلات رخ داده را رفع نمیاد.
  • بنابراین هرچه کیفیت کابل های شبکه شما بالاتر باشد، شبکه شما قدرتمندتر خواهد بود.
  • پیشگام رایانه از شرکت های فعال در زمینه شبکه های کامپیوتری و مدیریت و نصب آن است.
  • این نوع از قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه ، برای ارائه بهترین خدمات تخصصی و حرفه‌ای در زمینه شبکه و تجهیزات شبکه‌ای و نرم افزارهای مرتبط با آن متمرکز می‌باشد.

پشتیبانی شبکه تکنویار شرکت پشتیبان شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه‌ های کامپیوتری، در حقیقت نگهداری شبکه، مراقبت و رفع ایرادهای بوجود آمده است. مدیریت بهتر سیستم‌ها و تجهیزات شبکه تأثیر زیادی در زمان خاموشی کمتر آنها دارد. بدون نیاز به خرید سخت افزار فیزیکی چون خراب نمی شود هزینه ها را کاهش می دهد. شرکت ها تمام تلاش خود را می کنند تا اتصال شبکه آنها حتی برای یک دقیقه مختل نشود تا به کسب و کارشان آسیبی وارد نشود. هر چه در انتخاب یک شرکت Network Support حساسیت بیشتری داشته باشید، نگرانی شما در زمینه پایداری شبکه کمتر خواهد بود.

از سوی دیگر تجهیزات جدیدی که در صنعت شبکه ارائه شده‌اند، برای پیاده سازی یک شبکه‌ی امن و سریع به دانش تخصصی در این زمینه نیاز دارند. شرکت خدماتی پشتیبانی رایان پشتیبان با داشتن سابقه زیادی در این زمینه تعهد میدهد همواره مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین استراتژی‌ها را برای جلوگیری از خرابی شبکه و ایجاد امنیت سازمان شما پیاده سازی کند. تیم مهندسی و کارشناسان رایان پشتیبان از بهترین مهندسان بوده و همگی دارای تحصیلات آکادمیک و مدارک شبکه می‌باشند. رایان پشتیبان خدمات باکیفیت را بر اساس تجارب این چند ساله ارائه می‌دهد و در نهایت آرامش کامل را برای تک تک افراد شرکت شما فراهم می‌کند تا با خیال راحت بر کسب و کار و تجارت خود تمرکز داشته باشید.

دسترسی همیشگی به کارشناسان

تیم های پشتیبانی شبکه نیازهای مشاغل جهت تهیه و راه اندازی ذخیره سازها، روند فعالیت هر شبکه ای را نیز بررسی کرده و سپس، کار بازیابی و تغییرات را اعمال می کنند. از چندین راه را برای تهیه نسخه پشتیبان و بک آپ استفاده می کند تا کمترین آسیب به شبکه وارد شود. بک آپ ها از داده ها به صورت خودکار راه حلی است که متخصصان شبکه پیشنهاد می کنند. در این نوع پشتیبان گیری به طور خودکار و ایمن و مستمر سه نسخه از داده ها در داخل اتاق سرور یا خارج از آن پشتیبانی می شرکت خدمات شبکه‌های کامپیوتری شود. تعیین تعرفه قرارداد شبکه در بسته های آماده یا از پیش تعیین شده غیرممکن و غیرحرفه ای است.