پک امنیتی دزدگیر هوشمند بی‌سیم مدل HS 2-امن باش

حصارهای نوک‌تیز یا خاردار هم باعث می‌شوند سارقان جرات نکنند به آسیب‌های چنین کاری تن بدهند. داخل حیاط و یا پارکینگ وسایل سفر را داخل خودرو جای دهید و اگر پارکینگ ندارید در ساعات کم تردد و خلوت این کار را انجام دهید. پیرامون خانه هر خودرو، موتور سیکلت و یا فرد مشکوکی رویت کردید مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهید تا نزدیکترین گشت انتظامی به محل اعزام شوند. از لحاظ الکترونیکی میان چشمی های حرکتی بیسیم و باسیم هیچ تفاوتی وجود ندارد و عملکرد هر دو یکسان است.چشمی های بی سیم یک ماژول فرستنده دارند که فرمان را به دستگاه دزدگیر ارسال میکند.

یکی از مزایای سیستم دزدگیر هوشمند که جزو سیستم های دزدگیر اماکن می باشد، کنترل سیستم از هر مکان از طریق اپلیکیشن می باشد. و یا نیز از طریق آن از وضعیت دستگاه مطلع گردیده و از کارکرد دستگاه گزارش گیری نماید. وقتی یکی از سنسورها اتفاقی را تشخیص دهد بلافاصله آژیر را به صدا در می آورد و از طریق اپلیکیشن موبایل، ارسال پیامک و تماس، اطلاعات را به کاربر ارسال می کند. پس چگونه متوجه خواهید شد که آلارم های شما در نیمه راه در سراسر جهان به صدا در می آیند؟ خبر خوب این است که سیستم شما می تواند در لحظه ای که هر دزدگیر منزل به صدا در می آید، اعلان های فوری برای شما ارسال کند. این همان چیزی است که یک سیستم دزدگیر منزل خانه هوشمند را “هوشمند” می کند. مزیت این سنسور این است که هشدار قبل از وارد شدن سارق به داخل منزل، محل کار و غیره می‌باشد.

سیستم امنیتی WIFI+GSM

چشم بیسیم FAX 2 یکی از بهترین و دقیق ترن سنسورهای حرکتی بیسم است که امکان ست شدن مستقیم به دستگاه CLASSIC Z4 PRO Gigacode را دارد.از مهمترن خصوصیات این چشمی سیستم رمز 64 بیت ، رمز متغیر و غیر قابل حک بودن آن وبسایت amnbash میباشد. این کنترل پنل پارادوکس در دو فرکانس 433MHz و یا 868MHz عرضه می شود. این کنسول شرایط پشتیبانی از سیستم StayD (سیستم ویژه شرکت پارادوکس) را نیز دارد، به این ترتیب می توان از تداوم روشن و آماده به کار بودن دستگاه در تمامی ساعات شبانه روز، اطمینان حاصل کرد.این مجموعه قابلیت سازگاری با تجهیزات بی سیم ماژلان (به جز MG32WK) را دارد. امکان فعال و غیر فعال کردن زون 24 ساعته ، امکان فعال و غیر فعال کردن زون ها از طریق دیپ سوییچ روی دزدگیر و قابلیت نیمه فعال کردن سیستم از طریق ریموت که موجب می شود زون 3 و 4 غیر فعال شوند، از جمله قابلیت هایی است که جهت آزادی عمل بیشتر کاربر در هنگام کار با زون ها در دزدگیرهای بتا تعبیه شده است. پنل کنترل که معمولا بر روی دیوار نصب می‌شود با گرفتن این کد سیستم را فعال یا غیر‌فعال می‌کند.

  • اما همیشه اینگونه نیست و سارقان راه‌های دیگری را انتخاب می‌کنند که وارد آن محیط شود و گاهی گمان می کنند شاید این علائم فقط جهت ترساندن آنها باشد و در اصل خبری از هیچگونه سیستم امنیتی حفاظتی نباشد، بنابراین شانس خود را امتحان می‌کند.
  • همچنین امکان ست­کردن 15 ریموت با قابلیت آدرس­دهی به ­طور همزمان در این سیستم وجود دارد.
  • سارقان می توانند خلاق و مصمم باشند، بنابراین صاحب خانه یا کسب و کار باید دارایی خود را برای تمام نقاط دسترسی بالقوه ارزیابی کند.
  • فعال‌سازی انتخابی Stay/Arm یعنی در صورتی که کاربر در خانه باشید، فقط هشدار را برای ورود و خروج یا پیرامون تعیین می‌کند، همچنین با عنوان Home Alert شناخته می‌شود.
پک امنیتی دزدگیر هوشمند بی‌سیم مدل HS 2-امن باش

ممکن است راه های کمتر واضحی برای ورود به یک آپارتمان یا خانه وجود داشته باشد، مانند دریچه اتاق زیر شیروانی یا درب انبار. حتی شناخته شده است که سارقان تجاری دیوار بیرونی را سوراخ می کنند تا وارد یک انبار یا تجارت شوند. سارقان می توانند خلاق و مصمم باشند، بنابراین صاحب خانه یا کسب و کار باید دارایی خود را برای تمام نقاط دسترسی بالقوه ارزیابی کند. وسیله ای است که وقتی شخصی بدون اجازه وارد یک محل می شود صدای بلندی از خود منتشر می کند.

کیت مراقبتی امنیتی دزدگیر هوشمند بی‌سیم Tuya مدل HS2

این باتری سرب-اسید 12 ولت 7.0 آمپر ساعت است.یعنی این باتری می تواند در خروجی جریان 7.0 آمپر را به مدت یک ساعت در خروجی داشته باشد یا جریان 3.5 آمپر را به مدت 2 ساعت در خروجی داشته باشد. همچنین می توانید از سری کردن دو عدد از این باتری ها یک باتری 24 ولت 7.0 آمپر ساعت بسازید. چشمی (دتکتور حرکتی) NV5 کوچکترین چشمی ساخته شده توسط کمپانی پارادوکس کانادا می باشد و با وجود کوچک بودن حجم فیزیکی این چشمی ، امکاناتی بزرگ را در اختیار ما قرار می دهد. تکنولوژی استفاده شده در این محصول هاپینگ کد است که در مقایسه با سیستم لرنینگ از امنیت بیشتری برخوردار است،به صورتی که کپی کردن ریموت در آن امکان پذیر نمی باشد.

پک کامل دزدگیر اماکن سیم کارتی پایرونیکس مدل Syntex-Ex65