چرا باید اتاق فرار بریم؟ مایندر اسکیپ روم | allescape

البته اگر می‌خواهید شانس پیروزی خود را افزایش دهید باید استراتژی خوبی هم داشته باشید که در بخش دوم بیشتر با آن آشنا می‌شویم. خیر متاسفانه هیچ وسیله ای داخل اتاق برده نمیشه و فقط اشخاص داخل اتاق میرن، اتاق فرار جوری تعبیه شدن که شما نیاز به نور اضافی و یا وسیله دیگه ای نخواهید داشت. ترس یک پارامتر کاملا نسبی است و در اتاق فرار نیز، این مسئله صدق میکند. اتاق فرار این امکان را به مخاطبان می دهد ساعتی را به دور از دنیای مجاری و اینترنت باشند .

اتاق فرار فوبیا

هر بازی از قانون خاصی پیروی می؜ کند که توجه به این مورد، قوانین می‌توانند در پیروزی شما موثر واقع شوند. این سبک بازی مناسب افرادی علاقه ؜مند به ژانر اکشن است و به سبک هیجانی شباهت زیادی دارد. راهنمای مسافرتی به پاتایا | Travel Guide To پاتایاپاتایا از شهرهای ساحلی کوچک است که در شرق خلیج تایلند واقع شده است و از مناطق پربازدید این کشور می باشد. این شهر نزدیک ترین تفریحگاه ساحلی به بانکوک است و به همین دلیل کسانی که به بانکوک می روند می توانند دسترسی راحتی به این شهر داشته باشند…. برای کسانی که از عناوین اتاق فرار واقع گرایانه خسته شده اند، بابا یاگا یک اثر فانتزی جذب نیروی اسکیپ روم و متفاوت است.

معماهای مختلف در جای جای یک فضای مشخص پنهان شده اند و بازیکنان باید در مدت زمان مشخص آنها را بیابند و حل کنند. این بازی به صورت فضاهای متفاوتی از قبیل سلول های زندان، رستوران، هتل، کلبه دورافتاده و حتا ایستگاه های فضایی طراحی می شود. هر یک از این فضاها سناریوی خاصی دارند و هدف خاصی را دنبال می کنند. در یک بازی اسکیپ روم به شما ماموریت فرار از زندان می دهند، در دیگری باید از دست یک قاتل زنجیره ای فرار کنید و در جایی دیگر در نقش کارآگاه به دنبال قاتل بگردید و …. یکی از مهم ترین ترفندهای موفقیت در اتاق فرار، اجرای بازی تیمی است.

حدس بزنید و در اسکیپ روم رکورد بزنید

این سبک موضوعاتی مانند اتفاقات تاریخی، موجودات فراطبیعی، و غیره را فرا می؜ گیرد. این بازی؜ها اغلب بین 60 تا 90 دقیقه برگزار می ؜شود، اما زمان طولانی ؜ترین بازی فرار 3 ساعت است. استودیوی افرو نینجا، 7 مینی گیم اتاق فرار طراحی کرده است که چالش های خودشان را دارند، اما دارای جزئیات کمتری نسبت به دیگر عناوین این لیست هستند. در نتیجه اگر در جستجوی یک بازی نسبتا ساده هستید تا این سبک را تجربه کنید، این آثار می توانند پیشنهاد مناسبی باشند که هر کدام شان، بیشتر از 5 دقیقه وقت شما را نمی گیرند. این اسکیپ روم شامل معماهای جذاب، قفل‌های مختلف و چالش های هیجان‌انگیزیست که ذهن گروه شما را درگیر خواهد کرد. یکی دیگر از دلایل هیجان انگیز بودن ژانر بقا این است که به کار گروهی نیاز دارد.

پیروی از قوانین

چرا باید اتاق فرار بریم؟ مایندر اسکیپ روم | allescape

اغلب سناریوهایی که در اتاق فرارها پیاده سازی میشوند، هیجان و استرس و ترس را با هم تلفیق می کنند. به همین دلیل افراد گروه باید بتوانند بر استرس و اضطراب و خشم خود کنترل خوبی داشته باشند. توجه داشته باشید که در طول بازی اسکیپ روم، باید تمام افراد تیم با کنترل خشم و اضطراب و ترس و با ذهنی آزاد نسبت به جستجوی سرنخ ها و حدس زدن جواب معما به نتیجه درست دست پیدا کنند. در نتیجه وجود افراد پرخاشگر و عصبی چیزی جز از دست رفتن تمرکز سایر افراد تیم را به همراه ندارد و منجر به شکست میشود. درب اتاق فرار به روی شما و هم تیمی‌هایتان بسته می‌شود و تنها به اندازه یک تا دو ساعت فرصت دارید که با حل معماها و گذر کردن از انواع چالش‌ها، کلید فرار از این اتاق را پیدا کنید.

  • پانزده دقیقه قبل از شروع سانس در لوکیشن مجموعه حاضر شوید شما قبل و در حین بازی توسط شخص گیم مستر راهنمایی شده و آموزش‌های لازم رو می‌بینید.
  • این سبک چالش‌ها اغلب در ترکیب با انواع مختلف قفل های اسکیپ روم استفاده میشن.
  • شما با انتخاب این تفریح هم طعم هیجان را می چشید، هم در یک بازی، کار تیمی را تجربه می کنید و هم ذهن خود را به چالش می کشید؛ البته خنده و شادی هم در این خوشگذرانی جای خودش را دارد.
  • سبک جنایی، دارای قابلیت تنوعی بالا؜تری نسبت به دیگر سبک؜ ها است.
  • در هر صورت تمام این اشتباهات به از دست دادن زمان و عدم موفقیت در بازی ختم خواهد شد.
  • داستان این فیلم بیشترین شباهت را به سناریو های بازی اتاق فرار دارد.