کتاب‌های فعالیت «کشف معماری منظر» ASLA اکنون به زبان اسپانیایی در دسترس است


جلد اسپانیایی کودکان و نوجوانان کتاب فعالیت ASLA 2018انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) اکنون در حال ساخت آن است کتابهای فعالیت معماری منظر کشف ASLA برای اولین بار به زبان اسپانیایی موجود است. اکنون افراد بیشتری می توانند بیاموزند که مشاغل معماری منظر هنر، علم و محیط را ترکیب می کنند و احتمالاً خودشان معمار منظر خواهند شد.

این کتاب‌های فعالیت که توسط اعضای ASLA طراحی شده‌اند، با هدف الهام بخشیدن و آموزش هر کسی که علاقه‌مند به معماری منظر و محیط ساخته شده است، است. تمرکز اصلی کتاب‌های فعالیت، معماری منظر است، که به خوانندگان این فرصت را می‌دهد تا بسیاری از نقشه‌ها، مکان‌ها و مناظر ایجاد شده توسط معماران منظر را ببینند و ترسیم کنند.

ترجمه اسپانیایی بخش مهمی از ابتکار ASLA برای الهام بخشیدن به افراد بیشتری از زمینه های مختلف برای تبدیل شدن به معماران منظر است. این کتاب ها از ژوئن 2018 به زبان انگلیسی در دسترس هستند.

دو نسخه اسپانیایی زبان موجود است:

این کتاب فعالیت معماری منظر ASLA برای کودکان (سنین 9–12) – دانلود کنید

این کتاب فعالیت معماری منظر ASLA برای نوجوانان و بزرگسالان کشف کنید (سن 13 به بالا) – دانلود

از کتاب های فعالیت برای یادگیری یا آموزش در مورد موارد زیر استفاده کنید:

  • ابزار و مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک معمار منظر
  • راه های بسیاری که معماران منظر محیط ما را شکل می دهند
  • چگونه معماران منظر از طراحی دستی برای فرموله کردن ایده ها و حل مسائل پیچیده استفاده می کنند
  • مکان های زیبایی برای زندگی، کار و بازی مردم بسازید.

با اشتراک گذاری با خانواده، دوستان، همکلاسی ها، همسایگان، همکاران و اعضای جامعه، به ASLA کمک کنید تا این خبر را گسترش دهد و به نسل بعدی الهام بخشد. نقاشی های خود را در شبکه های اجتماعی با #ASLAکتابهای فعالیت برای نشان دادن استعدادهای خلاق خود به جهان!

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و ارزشی فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54499