کتابهای فعالیت ASLA — کشف معماری منظر — اکنون به زبان اسپانیایی موجود است


جلد اسپانیایی کودکان و نوجوانان کتاب فعالیت ASLA 2018انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) اکنون کتاب‌های فعالیت خود را – «کشف معماری منظر» را برای اولین بار به زبان اسپانیایی ارائه می‌کند. اکنون افراد بیشتری می توانند بیاموزند که مشاغل معماری منظر هنر، علم و محیط را ترکیب می کنند و احتمالاً معمار منظر خواهند شد.

این کتاب‌های فعالیت که توسط اعضای ASLA طراحی شده‌اند، با هدف الهام بخشیدن و آموزش هر کسی که علاقه‌مند به معماری منظر و محیط ساخته شده است، است. تمرکز اصلی کتاب‌های فعالیت، معماری منظر است و به خوانندگان این فرصت را می‌دهد تا بسیاری از نقشه‌ها، مکان‌ها و مناظر ایجاد شده توسط معماران منظر را ببینند و ترسیم کنند.

ترجمه اسپانیایی بخش مهمی از ابتکار ASLA برای الهام بخشیدن به افراد بیشتری از زمینه های مختلف برای تبدیل شدن به معماران منظر است. این کتاب ها از ژوئن 2018 به زبان انگلیسی در دسترس هستند.

دو نسخه اسپانیایی موجود است:

ASLA Discover Landscape Architecture – کتاب فعالیت پسران و دختران (سن: 9 سال – 12 سال) – دانلود

ASLA Discover Landscape Architecture – کتاب فعالیت برای نوجوانان و بزرگسالان (سن 13 سال به بالا) – دانلود

از کتاب های فعالیت برای یادگیری یا آموزش استفاده کنید:

  • ابزار و مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک معمار منظر
  • راه های بسیاری که معماران منظر به محیط ما شکل می دهند
  • چگونه معماران منظر از نقاشی با دست آزاد برای تدوین ایده ها و حل مسائل پیچیده استفاده می کنند
  • مکان های زیبایی برای زندگی، کار و بازی مردم ایجاد کنید.

با اشتراک‌گذاری با خانواده، دوستان، همکلاسی‌ها، همسایگان، همکاران و اعضای جامعه به ASLA کمک کنید تا این خبر را گسترش دهد و به نسل بعدی الهام بخشد. نقاشی های خود را با #ASLAactivitybooks در رسانه های اجتماعی ارسال کنید تا استعدادهای خلاق خود را به دنیا نشان دهید!

هرگز در Acerca

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش اصلی است که همه برنامه ها و عملیات جامعه را آگاه می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت‌های سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد طرح‌های پایدار قابل دسترسی برای عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54501