کنفرانس معماری منظر ASLA با تمرکز بر طراحی فراگیر با موضوع “طراحی فضاهای مشترک”


«در عصر افزایش بحران‌های تغییرات اقلیمی، نابرابری‌های نژادی و اجتماعی، و انواع در حال ظهور COVID-19، معماران منظر به طور فزاینده‌ای برای کمک به حل چالش‌های حیاتی جامعه درخواست می‌شوند. کنفرانس امسال راه حل های برنامه ریزی و طراحی فراگیر این حرفه را برای همه جوامع برجسته خواهد کرد.
-توری کارتر-کانین، مدیر عامل ASLA

متخصصان معماری منظر رویکردهای جدیدی را برای طراحی فراگیر در این نمایشگاه ارائه خواهند کرد کنفرانس ASLA در معماری منظر در مرکز شهر موسیقی در نشویل، تی ان، 19 تا 22 نوامبر 2021 – سالی که در آن این حرفه نقش خود را در کمک به جوامع، به ویژه جوامعی که از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده و از خدمات محروم هستند، مهمتر شده است، تا از راه حل های مبتنی بر طبیعت برای تبدیل شدن به آنها استفاده کنند. سالم تر و انعطاف پذیرتر

انتظار می‌رود بیش از 6000 معمار منظر و دانشجو – و 300 غرفه‌دار – در این رویداد، بزرگترین گردهمایی سالانه متخصصان در این زمینه، شرکت کنند.

توری کارتر-کانین، مدیر عامل ASLA، گفت: “کنفرانس امسال شاید ضروری ترین رویدادی است که ASLA تا به حال برگزار کرده است.” “در هیچ زمانی در تاریخ ما با مسائل مهم تری روبرو نبوده ایم که به تخصص برنامه ریزی و طراحی منحصر به فرد معماران منظر نیاز دارد.”

امسال، کنفرانس طرح‌ها و طرح‌های چندلایه‌ای از معماران منظر را ارائه می‌کند که سلامت جامعه را بهبود می‌بخشد، انعطاف‌پذیری را در برابر تغییرات آب و هوایی افزایش می‌دهد و به نابرابری‌های نژادی و اجتماعی طولانی‌مدت رسیدگی می‌کند.

کارتر-کانین گفت: «معماران منظر طیف باورنکردنی کار خود را نشان خواهند داد – از طرح‌های سطح شهر و شهرستان گرفته تا پارک‌ها و باغ‌هایی که سلامت درازمدت جوامع را تضمین می‌کنند.

همانطور که جوامع در سراسر جهان با گرمای شدید و سیل مبارزه می کنند، از معماران منظر بیشتر و بیشتر خواسته می شود تا از طریق مدیریت هوشمندانه آب به کاهش دمای خطرناک شهری کمک کنند و از جمعیت محافظت کنند.

این کنفرانس چندین جلسه خواهد داشت که به این موضوعات و سایر موضوعات مرتبط با آب و هوا می پردازد، مانند:

 • عدالت از طریق برنامه ریزی مدیریت گرما و جنگل شهری در سطح شهر
 • طراحی با کربن: بازنگری چشم انداز، از برنامه ریزی تا خاک
 • همکاری در راه حل های مبتنی بر طبیعت، کلید زیرساخت شهر انعطاف پذیر است

این کنفرانس همچنین میزبان بیش از 100 جلسه آموزشی و سفرهای میدانی خواهد بود که توسط بسیاری از معماران منظر برجسته امروزی در سراسر جهان انجام می شود. این شامل آهنگ‌هایی در طراحی و فرآیند خلاقیت می‌شود. پیاده سازی طراحی؛ عدالت، برابری، تنوع، و شمول. رهبری، توسعه شغلی و تجارت؛ برنامه ریزی، طراحی شهری و زیرساخت؛ تاب آوری و مباشرت؛ و فناوری.

در زیر نمونه ای از جلسات از این آهنگ ها آمده است:

 • طراحی ابتکار معامله جدید سبز: راز زدایی از طراحی و سیاست
 • فیلدهای رویاها: چگونه اپیدمی مناطق ورزشی فراگیر قرن 21 را تسریع کرد
 • اکنون با افراد معلول طراحی کنید: شامل افراد معلول در فرآیند طراحی
 • مناظر خیابانی برای سلامتی: پیمایش در قلمرو عمومی پس از همه‌گیری
 • یادگیری از جکیل و شیپمن: رهبران زن در طراحی باغ
 • رد کردن «معنوی سازی سبز: چگونه سرمایه گذاری در فضای عمومی برابری و عدالت را ارائه می دهد
 • حیاط مدرسه سبز: طبیعتی که جامعه، سلامتی و یادگیری را ایجاد می کند

شرکت کنندگان همچنین این فرصت را خواهند داشت که در جلسات غواصی عمیق با معماران برجسته منظر شرکت کنند، از جمله:

 • جیمز کورنر، FASLA، بنیانگذار عملیات میدانی جیمز کرنر در نیویورک، یک عمل طراحی شهری و معماری منظر با تمرکز بر طراحی، انعطاف‌پذیری و برابری فضای عمومی در شهرها. کورنر معمار اصلی منظره های لاین در شهر نیویورک است.
 • الیزابت کندی، ASLA، بنیانگذار EKLA، استودیویی که منعکس کننده سنت های شاگردی شرکت های سیاهپوست است و از فرآیندهای طراحی که ریشه در روایت های مختلف دارد، حمایت می کند.
 • دیوید روبین، FASLA، بنیانگذار دیوید روبین لند Collective، که موفقیت شرکت خود را در حمایت از سهام و مشارکت در Eskenazi Health، ایندیاناپولیس، IN به اشتراک خواهد گذاشت.

شرکت کنندگان همچنین این فرصت را خواهند داشت که جلسات میدانی را در نشویل و اطراف آن شرکت کنند، از جمله:

 • راهرو خیابان جفرسون: شناخت تاریخچه و تأثیر سه کالج و دانشگاه سیاه‌پوست تاریخی
 • تور باغ های خصوصی-طراحی ارتباطات و اجرای ساخت
 • حسابرسی دسترسی: مقدمه ای همهجانبه و فراگیر برای تست دسترسی به سایت

جزئیات ثبت نام:

رسانه‌های علاقه‌مند به شرکت در کنفرانس می‌توانند به نشانی press@asla.org درخواست مجوز مطبوعاتی کنند.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=59970