10 پروژه جدید در نمایشگاه آنلاین ارزش معماری منظر را به عنوان یک راه حل اقلیمی نشان می دهد


بهترین رویکردهای عملی برای طراحی چشم انداز مقاوم در برابر آب و هوا و پایدار را در همه مقیاس ها کاوش کنید.هرگز سیاست های هوشمند برای یک نمایشگاه آنلاین آب و هوا در حال تغییر نشان می دهد که چگونه معماران منظر در حال طراحی راه حل های هوشمند برای تأثیرات آب و هوایی مانند سیل، گرمای شدید، خشکسالی و افزایش سطح دریا هستند. 10 پروژه جدید اضافه شده به نمایشگاه نمونه ای از بهترین رویکردها در معماری منظر در عصر تغییرات آب و هوایی است.

این پروژه ها شامل ترکیبی از راه حل های مبتنی بر چشم انداز و اغلب مبتنی بر طبیعت در سراسر ایالات متحده است که در مقیاسی از مناظر مسکونی و مدارس تا طرح های اصلی برای کل شهرها و شهرستان ها متفاوت است. همچنین بر پروژه‌هایی که به بی‌عدالتی‌های اقلیمی رسیدگی می‌کنند و نیازهای جوامع محروم و محروم از لحاظ تاریخی را برآورده می‌کنند، تمرکز می‌شود.

«این پروژه‌ها به وضوح نشان می‌دهند که چگونه معماران منظر می‌توانند به انواع جوامع کمک کنند تا خطرات ناشی از تأثیرات شدید آب و هوایی را کاهش دهند. توری کارتر-کانین، مدیر عامل ASLA، گفت: معماران منظر با طبیعت طراحی می‌کنند که منجر به راه‌حل‌های انعطاف‌پذیرتر می‌شود که سلامت، ایمنی و رفاه جامعه را در درازمدت بهبود می‌بخشد.

با این 10 پروژه جدید که با کمیته اقدام اقلیمی ASLA انتخاب شدند، اکنون در مجموع 30 پروژه در نمایشگاه آنلاین به نمایش گذاشته شده است. هر پروژه برای نشان دادن توصیه‌های سیاستی که در گزارش 2017 تهیه شده توسط پنل روبان آبی ASLA در مورد تغییرات آب و هوا و انعطاف‌پذیری مشخص شده بود، انتخاب شد.پروژه های جدید را بررسی کنید:

طرح چارچوب سبز کویاهوگا
شهرستان کویاهوگا، اوهایو | اسمیت گروپ

وابستگی انحصاری به اتومبیل، خطرات جوامع را برای تأثیرات آب و هوایی افزایش می دهد. از طریق طرح چارچوب 815 مایلی Cuyahoga Greenways ایجاد شده توسط معماران منظر و برنامه ریزان در SmithGroup، حدود 59 جامعه ارتباطات حمل و نقل سالم تر و انعطاف پذیرتری به مرکز شهر کلیولند، دریاچه ایری و یکدیگر خواهند داشت.

حیاط مدرسه سبز
ونکوور، واشنگتن | طبیعت + طرح های بازی

تعداد بسیار کمی از مدارس فضاهای سبز آموزشی را ارائه می دهند که می تواند باعث قدردانی کودکان از طبیعت شود، که برای کمک به آنها برای تبدیل شدن به مباشران زمین در آینده بسیار مهم است. جین تسنر کلاینر، ASLA، با طرح‌های طبیعت+بازی با مدیران مدارس، دانش‌آموزان و داوطلبان برای طراحی باغ‌های گیاهی بومی، مراتع و بیشه‌های درختی که فرصت‌های آموزش محیطی را ایجاد می‌کنند، همکاری می‌کند. حمایت از گرده افشان ها، مانند پروانه ها، زنبورها و پرندگان. و همچنین آب طوفان را مدیریت کنید.

درختستان و مرکز طبیعت هیوستون
هیوستون، تگزاس | کارگاه طراحی و رید هیلدربراند

تا سال 2012، بیش از 50 درصد از تاج درختان درختکاری و مرکز طبیعت هوستون به دلیل خشکسالی و طوفان های شدیدتر ناشی از تغییرات آب و هوایی از بین رفته بود. معماران منظر با حذف درختان و احیای اکوسیستم‌های دشت‌زار، ساوانا و جنگل‌های اصلی موجود در درختکاری، با کارگاه طراحی و رید هیلدربراند منظره‌ای را طراحی کردند که به طور طبیعی در برابر شوک‌های اقلیمی آینده مقاوم است.

فضای آکادمی جان دبلیو کوک برای رشد حیاط مدرسه
شیکاگو، ایلینوی | گروه طراحی سایت با مسئولیت محدود (سایت)

جوامعی که از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده اند و از خدمات محروم هستند، مانند جوامعی که در جنوب شیکاگو یافت می شوند، به طور نامتناسبی تحت تأثیر تأثیرات آب و هوایی مانند سیل قرار دارند. از طریق برنامه Space to Grow، یک حیاط مدرسه آسفالتی پر آب در آکادمی جان دبلیو کوک، مدرسه ابتدایی در سمت جنوبی، توسط معماران منظر در گروه طراحی سایت، با مسئولیت محدود (سایت) دوباره طراحی شد تا به فضای سبز یادگیری و بازی تبدیل شود. آب طوفان را جذب می کند

ساختمان کنددا برای طراحی پایدار نوآورانه
آتلانتا، جورجیا | اندروپوگون

دانشگاه ها و مدارس از طریق قابلیت های تحقیقاتی و زیرساخت های دانشگاهی خود می توانند به حل بحران آب و هوا کمک کنند. برای ساختمان کنددا برای طراحی پایدار نوآورانه در مؤسسه فناوری جورجیا در آتلانتا، جورجیا، معماران منظر با Andropogon یک سیستم مدیریت آب نوآورانه را ادغام کردند که 100 درصد رواناب طوفان را از ساختمان گرفته و مجدداً استفاده می کند و همچنین آب خاکستری ساختمان را پاکسازی و استفاده مجدد می کند. چشم انداز اکولوژیکی

NatureScape
شهرستان اورنج، کالیفرنیا | Jodie Cook Design, Inc.

تغییرات آب و هوایی دسترسی به آب شیرین را در کشورهای خشک غربی به شدت کاهش داده است. چمن های چمن برای نگهداری به مقادیر زیادی آب نیاز دارند و همچنین هیچ گونه زیستگاهی برای گونه های گیاهی و جانوری بومی فراهم نمی کنند. از طریق NatureScape، یک برنامه نوآورانه در اورنج کانتی، کالیفرنیا، جودی کوک، ASLA، به صاحبان خانه کمک کرد تا حیاط جلویی چمن خود را به باغ های گیاهی بومی صرفه جویی در آب تبدیل کنند که می تواند طیف وسیعی از گونه های پرندگان، زنبورها و پروانه های بومی را حفظ کند.

Rain Check 2.0
بوفالو، نیویورک | اداره فاضلاب بوفالو

تغییرات اقلیمی مشکلات جوامع را با سیستم‌های فاضلاب ترکیبی کهنه، که هم فاضلاب ساختمان‌ها و هم آب طوفان را از خیابان‌ها حمل می‌کنند، بدتر می‌کند. با وقوع رویدادهای شدید آب و هوایی مکرر، این سیستم ها در حال حاضر اغلب سرریز می شوند و باعث می شوند فاضلاب تصفیه نشده وارد بدنه های آبی شود. Rain Check 2.0، یک برنامه نوآورانه در بوفالو، نیویورک، به رهبری معمار منظر کوین مایندل، ASLA، به مالکان خصوصی کمک های مالی ارائه می دهد تا آب طوفان را از طریق درختان، باغ های بارانی، بام های سبز و خیابان ها جذب کنند.

اتصال دهنده جزیره رندال
برانکس، نیویورک | معماران منظر ماتیوس نیلسن (MNLA)

جوامعی که از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده اند و از خدمات محروم هستند، مانند جوامع برونکس جنوبی در شهر نیویورک، خطر گرمای بالاتر از حد متوسط ​​را تجربه می کنند، زیرا معمولاً پارک ها و فضاهای تفریحی کمتری دارند. عدم دسترسی ایمن و راحت عابر پیاده و دوچرخه به فضاهای سبز مجاور مشکل را تشدید می کند. معماران منظر با MNLA با همکاری دو گروه اجتماعی و دولت شهر نیویورک، اتصال دهنده جزیره راندال را طراحی کردند، یک مسیر چند وجهی به طول ¼ مایل در زیر خط باربری Amtrak.

پارک اجتماعی Sapwi Trails
هزار اوکس، کالیفرنیا | Conejo Recreation & Park District و گروه طراحی RRM (مشاور معماران منظر)

در ایالات غربی خشکسالی، تغییرات آب و هوایی استرس را به اکوسیستم های شکننده فزاینده اضافه کرده است. برنامه ریزان و معماران منظر در منطقه تفریحی و پارک Conejo و گروه طراحی RRM، به جای پیشبرد طرح قبلی که می توانست به اکوسیستم لانگ کریک آسیب برساند، پارک اجتماعی Sapwi Trails را طراحی کردند تا الگویی برای چگونگی حفظ سیستم های زیست محیطی و در عین حال بهبود باشد. دسترسی و کاهش چشمگیر مصرف آب.

کانال کیفیت آب تورنتون کریک
سیاتل، واشنگتن | MIG

تغییرات آب و هوایی و توسعه بی‌حساس به محیط‌زیست در شمال غربی اقیانوس آرام، اثرات منفی بر ماهی قزل آلا را تشدید می‌کند. سازمان‌های زیست‌محیطی مردمی به دنبال روشنایی روز لوله‌کشی Thornton Creek بودند. یک کانال جدید با کیفیت آب توسط معماران منظر در MIG طراحی شد تا رواناب آب طوفان را از 680 هکتار اطراف قبل از جاری شدن آب به جنوب فورک رودخانه Thornton Creek که دارای ماهی قزل آلا است، تمیز کند.

زمینه:

پروژه‌های جدید توسط اعضای ASLA از طریق یک فراخوان آزاد ASLA که در سال 2019 منتشر شد، ارائه شد. با مشارکت کمیته اقدام اقلیمی ASLA، پروژه‌ها برای نشان دادن طیف وسیعی از مناطق ایالات متحده، مقیاس‌ها (از طرح‌های اصلی مسکونی گرفته تا کل شهرستان)، و انواع شرکت‌ها انتخاب شدند. .

در سال 2017، ASLA یک پانل روبان آبی در مورد تغییرات آب و هوا و انعطاف پذیری تشکیل داد که منجر به گزارشی شد: سیاست های هوشمند برای تغییر اقلیم و مجموعه ای از سخنرانی ها و جلسات آموزشی در کنفرانس های محیط زیست ساخته شده. در سال 2019، نمایشگاهی با تشریح 20 مورد که نمونه ای از اهداف سیاست مندرج در گزارش است در مرکز ASLA برای معماری منظر در واشنگتن دی سی افتتاح شد و یک وب سایت همراه راه اندازی شد.

این نمایشگاه تا حدی از طریق کمک مالی از طرف بنیاد ملی هنر (NEA).
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=59151