4 دلیل برای اینکه ASLA ماه تاریخ آفریقایی آمریکایی را جشن می گیرد


ماه فوریه، ماه تاریخ آفریقایی آمریکایی را به عنوان زمانی برای جشن گرفتن دستاوردهای آمریکایی های آفریقایی تبار در هر تلاشی از تاریخ ما نشان می دهد. انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) چهار دلیل برای این جشن ارائه می دهد:

  1. معماران منظر آفریقایی آمریکایی کمک های زیادی به جوامع خود کرده اند و رفاه ملی ما را بهبود بخشیده اند. به عنوان مثال، معمار منظره‌ای شگفت‌انگیز دیوید ویلیستون طراحی برخی از پردیس های اصلی کالج های تاریخی آفریقایی آمریکایی مانند مؤسسه توسکگی بوکر تی. واشنگتن و دانشگاه هوارد در واشنگتن دی سی اخیراً، دایان جونز آلن، ASLA، مدیر برنامه معماری منظر در کالج برنامه ریزی معماری، و روابط عمومی در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون، در پانل روبان آبی ASLA در مورد تغییرات آب و هوا و انعطاف پذیری شرکت کرد. این پانل توصیه های خود را در بهار امسال منتشر خواهد کرد.
  2. همه معماران منظر باید میراث کشور ما را بهتر درک کنند تا به مشتریان و جوامع خدمات بهتری ارائه دهند. برای اینکه معماری منظر به عنوان یک حرفه مرتبط و پاسخگو باقی بماند، باید جوامعی را که در آن خدمت می کند منعکس کند. تنوع بیشتر در این حرفه، دیدگاه‌های جدیدی را برای آموزش و عملکرد آن به ارمغان می‌آورد که برابری اجتماعی، پتانسیل خلاق و ارتباطات حرفه/جامعه را افزایش می‌دهد.
  3. ASLA همچنان به تنوع متعهد است. از سال 2013، ASLA یک اجلاس سالانه تنوع را برای تقویت تمرکز خود بر جذب اقلیت ها در برنامه های دانشگاهی و مربیگری دانشجویان و شاغلین اقلیت تشکیل داده است. ششمین اجلاس تنوع آن تابستان امسال برگزار خواهد شد. انجمن به دنبال شش شرکت کننده جدید برای افزودن ورودی ارزشمند به بحث ها و توسعه منابع است.

    1. واجد شرایط بودن: اگر شما یک متخصص رنگی معماری منظر در ایالات متحده با حداقل دو سال تجربه حرفه ای و علاقه مند به درخواست هستید، لطفاً فراخوان 2018 ASLA Diversity Summit برای نامه های مورد علاقه تا چهارشنبه، 7 مارس. شرکت کنندگان منتخب در اوایل آوریل مطلع خواهند شد. ASLA هزینه ایاب و ذهاب اولیه و دو شب اقامت را برای همه شرکت کنندگان پرداخت می کند و در روزهای اجلاس صبحانه و ناهار ارائه می شود.

  4. ASLA می خواهد به معلمان و دانش آموزان K-12 کمک کند تا معماری منظر را به عنوان یک گزینه شغلی کشف کنند. ASLA معلمان و خانواده‌ها را تشویق می‌کند تا منابع کشف شغلی خود، از جمله مسیر شما به معماری منظر و ابزارهایی برای معلمان را کشف کنند.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=52735