6 دلیل برای اینکه دانش آموزان اسپانیایی زبان K-12 باید معماری منظر را کشف کنند


به گفته انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) در اینجا چند دلیل اصلی وجود دارد که چرا دانشجویان اسپانیایی زبان باید در مورد معماری منظر بیاموزند و معمار منظر شوند:

1. معماری منظر یک حرفه پر ارزش است که هنر، علم و محیط را ترکیب می کند.

معماران منظر همه انواع فضاهای عمومی و خصوصی را طراحی می کنند که به تعریف یک جامعه کمک می کند، از جمله پارک ها، مکان های دیدنی و مناظر مسکونی. معماران منظر تأثیر بسزایی بر جوامع و کیفیت زندگی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کشف شغلی ASLA مراجعه کنید.

2. معماران منظر در حال رهبری تغییرات جامعه هستند، بنابراین آنها باید گروه های متنوعی را که جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند، نمایندگی کنند.

Chad D. Danos، رئیس ASLA، FASLA می گوید: «کار معماران منظر برای سلامت و رفاه جوامع کشور ما ضروری است. “به همین دلیل بسیار مهم است که آنها افرادی را که برای آنها طراحی می کنند درک کنند.”

بر اساس پیش‌بینی‌های اداره سرشماری ایالات متحده، جمعیت ایالات متحده تا سال 2060 از نظر نژادی و قومی بسیار متنوع‌تر خواهد بود. جمعیت اسپانیایی تبارها بیش از دو برابر خواهد شد، از 53.3 میلیون نفر در سال 2012 به 128.8 میلیون نفر در سال 2060. در نتیجه، در پایان این دوره، تقریباً یک نفر از هر سه ساکن ایالات متحده اسپانیایی تبار خواهند بود، از هر شش نفر امروز یک نفر.

3. معماران منظر فضاهای بیرونی را طراحی می کنند که مردم از تفریح، رویدادهای فرهنگی و گردهمایی های خانوادگی لذت می برند.

به گفته بنیاد دسترسی اسپانیایی، اسپانیایی ها علاقه زیادی به پارک های عمومی و فضاهای باز خود دارند. معمار منظر مستقر در آستین، لوئیس جی. هیدالگو، ASLA، موافق است. هیدالگو داوطلب شد تا در یک اجلاس سالانه تنوع به میزبانی انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) شرکت کند تا راه‌هایی را برای کمک به دانش‌آموزان اقلیت K-12، از جمله آن‌هایی که منشأ اسپانیایی دارند، در کشف معماری منظر ارائه کند.

هیدالگو می‌گوید: “به عنوان یک معمار منظر، فرصت بسیار خوبی دارم تا عشقم به فضای باز و زندگی فعال را در پروژه‌های طراحی خود بیاورم. من مفتخرم که بخشی از گروهی از متخصصان هستم که محیط‌های اجتماعی، فیزیکی و را تغییر می‌دهند. محیط اجتماعی که بر فعالیت های روزانه ما تأثیر می گذارد.”

4. معماران منظر از پیشینه اسپانیایی تبار دیدگاه های منحصر به فردی را به جدول طراحی می آورند.

Melissa Henao-Robledo، طراح منظر مستقر در آستین، ASLA، که همچنین در اجلاس تنوع ASLA شرکت کرده است، می گوید: «معماران منظر فرصت شگفت انگیزی برای کمک به شکل دادن و تغییر محیط های اجتماعی، فیزیکی و اجتماعی دارند که بر فعالیت های روزانه ما تأثیر می گذارد. “معماران منظر اسپانیایی تبار دیدگاه منحصر به فردی را ارائه می دهند زیرا تعداد کمی از ما پشت میز طراحی نشسته ایم.”

هنائو روبلدو همچنین به تنوع فوق العاده ای که در جامعه اسپانیایی تبار یافت می شود اشاره می کند. بنابراین، به منظور جلوگیری از کلیشه‌ها، بازنمایی گسترده از لاتین تبارها در صنعت ایده‌آل خواهد بود.

5. معماران منظر پارک های نمادین، مناظر خیابانی و دیگر فضاهای عمومی را ایجاد می کنند که به شهرها هویت می بخشد.

معمار منظر مشهور برزیلی روبرتو برل مارکس – که در سال 1970، آونیدا آتلانتیکا مشهور را در امتداد ساحل کوپاکابانا ریودوژانیرو دوباره طراحی کرد – در میان ستارگان رسانه ای بازی های المپیک تابستانی امسال بود. میلیون ها نفر در سراسر جهان که مراسم اختتامیه را تماشا می کردند، شاهد ادای احترام رقصندگان به مارکس و رسانه هایی مانند لس آنجلس تایمز، نیویورک تایمز و مجله ی وال استریت از میراث او نوشت

6. معماران منظر مسیرهای زیادی را قبل از کشف حرفه معماری منظر دنبال می کنند.

ASLA معلمان و خانواده ها را تشویق می کند تا منابع کشف شغلی خود را کشف کنند. مطالب اسپانیایی زبان شامل معرفی این حرفه و جامعه در وب سایت ASLA و برگه اطلاعات است.

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=49184