ASLA ابتکارات کشف شغلی را در طول ماه تاریخ آفریقایی آمریکایی برجسته می کند


آموزش کلید تشویق بیشتر دانشجویان آفریقایی آمریکایی برای تبدیل شدن به معماران منظر است، و انجمن معماران منظر آمریکا تعهد خود را برای ارائه منابع بیشتر برای کشف شغلی افزایش می دهد.

Vaughn B. Rinner، رئیس ASLA، FASLA، می‌گوید: «در طول سال، و به‌ویژه در این ماه، ما از کمک‌های منحصربه‌فرد معماران منظر آفریقایی آمریکایی به جوامع این کشور قدردانی می‌کنیم. ما باید به طور مستمر تلاش های مداوم خود را برای معرفی بیشتر جوانان آفریقایی آمریکایی به این حرفه خلاقانه و پر ارزش تسریع کنیم. دیدگاه‌های آن‌ها به طراحی عالی و جوامع درگیر منجر می‌شود که واقعاً به نفع همه ماست.»

در اینجا پنج مورد از ابتکارات برتر تنوع و کشف شغل ASLA آورده شده است:

  1. اجلاس تنوع. ASLA پنجمین اجلاس سالانه تنوع را در تابستان امسال میزبانی خواهد کرد تا تمرکز خود را بر جذب اقلیت ها در برنامه های دانشگاهی و مربیگری دانشجویان و شاغلین اقلیت تقویت کند. شرکت کنندگان شامل معماران منظره آمریکایی آفریقایی تبار و اسپانیایی تبار در مراحل اولیه حرفه خود خواهند بود.
  2. ASLA 2016 Annual Meeting and Expo Session General: Designing for Diversity/Diversity in Design. این جلسه عمومی – با هدف اعضای ASLA و دانشجویان معماری منظر – میزبان یک پانل پویا و متنوع بود که اهمیت پرورش تنوع در طراحی و سیاست شهری را مورد بحث قرار داد. ASLA این گفتگو را ادامه می دهد. ویدیو را ببینید اینجا.
  3. اضافه شدن یک مدیر کشف و تنوع شغلی. ASLA موقعیت جدیدی را برای افزایش و حمایت از گروه متقاضیان متقاضی برنامه های معماری منظر ایجاد کرده است. پس از استخدام، مدیر کشف و تنوع شغلی، تلاش های انجمن را برای افزایش آگاهی از معماری منظر به عنوان مسیر شغلی برای گروه های مختلف دانشجویی توسعه و مدیریت خواهد کرد.
  4. منابع آنلاین ASLA معلمان و خانواده‌ها را تشویق می‌کند تا منابع کشف شغلی خود، از جمله مسیر شما به معماری منظر و ابزارهایی برای معلمان را کشف کنند.
  5. بیانیه تنوع در سال 2015 ASLA بیانیه ای را در حمایت از پرورش تنوع در حرفه معماری منظر، همراه با شورای هیئت های ثبت معماری منظر، بنیاد معماری منظر، هیئت اعتبارسنجی معماری منظر و شورای مربیان معماری منظر امضا کرد. این سازمان‌ها متعهد شدند که منابع و اقداماتی را افزایش دهند که دانشجویان اقلیت را برای برنامه‌های معماری منظر جذب می‌کنند و به فارغ‌التحصیلان از طریق صدور مجوز و مشاغلشان راهنمایی می‌کنند.


درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=49842