ASLA از ثبت نام مجوز مطبوعاتی برای نشست سالانه و EXPO 2016 در نیواورلئان دعوت می کند


نشست سالانه کوچک 2016 و EXPOانجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) از روزنامه نگاران شاغل دعوت می کند تا برای پوشش خبری اجلاس سالانه و نمایشگاه سالانه 2016 خود در 21-24 اکتبر 2016 در نیواورلئان، در مرکز کنوانسیون ارنست ان. موریال، برای دریافت مجوز مطبوعاتی ASLA درخواست دهند. موضوع کنفرانس 2016 “جشن مکان” است.

خبرنگاران باید نام، عنوان، وابستگی و مناطق تحت پوشش خود را به کارن گراجالس، مدیر روابط عمومی ASLA، ktgrajales@asla.org، (202) 216-2371 ارائه دهند. رسانه های محلی نیواورلئان ممکن است پیش ثبت نام کنند یا در محل در مرکز همایش درخواست دهند – اتاق 238 اتاق مطبوعات است.

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. نشست سالانه و EXPO 2016 – بزرگترین گردهمایی متخصصان و دانشجویان معماری منظر در جهان – انتظار می رود بیش از 6000 شرکت کننده از جمله معماران منظر مشهور جهان را جذب کند که پارک ها، باغ ها و سایر فضاهای سبز نمادین را ایجاد کرده اند. جوامع یک هویت

نشست سالانه فرصتی بی نظیر برای رسانه ها فراهم می کند تا با طیف متنوعی از کارشناسان صنعت مصاحبه کنند و در مورد آخرین روندها، بهترین شیوه ها و فناوری های جدید بیاموزند. موضوعات از طراحی پایدار و مسائل مربوط به تغییرات آب و هوایی گرفته تا جای خالی زمین شهری، مناظر انعطاف پذیر ساحل خلیج می سی سی پی، برنامه ریزی و طراحی در می سی سی پی پس از کاترینا، و موارد دیگر خواهد بود.

EXPO – بزرگترین نمایشگاه تجاری در این صنعت – با نزدیک به 500 غرفه دار که هزاران محصول جدید، خدمات، برنامه های کاربردی فناوری و راه حل های طراحی را ارائه می دهند، همه زیر یک سقف برگزار می شود.

ASLA همچنین اولین فیلم واقعیت مجازی خود را با نمایش پارک زیرگذر تورنتو، که به تازگی برنده جایزه برتری ASLA در سال 2016 در رده طراحی عمومی شده است، به نمایش خواهد گذاشت. این ویدیو از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در روز شنبه 22 اکتبر و یکشنبه 23 اکتبر در طبقه EXPO پخش می شود.

درباره برنامه های جلسه، سخنرانان و رویدادها در اینجا در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید سایت اینترنتی.

هشتگ رسمی نشست سالانه: #ASLA2016

تماشا کردن نکات برجسته ویدیویی از نشست سالانه و EXPO.

شبکه های رسانه های اجتماعی

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی ها و بحث ها، لطفا شبکه های اجتماعی ASLA را در زیر دنبال کنید. ASLA فعالانه شرکت‌کنندگان در نشست سالانه و نمایندگان رسانه‌ها را تشویق می‌کند تا با اشتراک‌گذاری اطلاعات در طول جلسه سالانه در زمان واقعی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود، شرکت کنند. برای شرکت در گفتگو در مورد اجلاس سالانه ASLA و EXPO 2016، لطفا از هشتگ استفاده کنید #ASLA2016.

فیس بوک
لینکدین
توییتر
Vimeo
یوتیوب

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=49250