ASLA با امضای قانون مجوز دائمی صندوق حفاظت از زمین و آب، پیروزی بزرگ وکالت را جشن گرفت.


سیتکا زمین بازی جامعه سیتکا در کرسنت هاربر پارک / برنامه ریزی زمین اندرسون، عکاسی پاتریک اشنایدر

واشنگتن، دی سی (12 مارس 2019) انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) مدتهاست که از مجوز دائمی صندوق حفاظت از زمین و آب (LWCF) حمایت کرده است. برای بیش از پنجاه سال، LWCF از زمین ها در هر ایالت و منطقه کنگره در کشور محافظت کرده و برای بیش از 41000 پروژه پارک ایالتی و محلی بودجه ارائه کرده است.

و امروز، به لطف تلاش های بی وقفه ASLA و اعضای ما، رئیس جمهور مجوز دائمی LWCF را به قانون امضا کرد.

“از جانب پناهگاه صخره سیاه در پنسیلوانیا، به پارک پریش شمالی تانگیپاهوآ در لوئیزیانا، به زمین بازی کرسنت هاربر در آلاسکا، LWCF به معماران منظر توانایی برنامه ریزی و طراحی پارک ها و امکانات تفریحی را می دهد که فضاهای بیرونی انعطاف پذیر، مفید و زیبا هستند. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا. مجوز دائمی صندوق حفاظت از زمین و آب یک پیروزی باورنکردنی برای ASLA، اعضای ما و شرکای ما است. این برنامه حیاتی به هدایت کشور ما به آینده ای سالم تر و پایدارتر که برای همه قابل دسترس است کمک می کند.”

LWCF یکی از تنها برنامه های فدرال است که بودجه اختصاصی برای پارک های محلی و محلی و امکانات تفریحی فراهم می کند. این به جوامع امکان دسترسی به فضاهای سبز را می دهد و در عین حال سبک زندگی فعال و سالم را ترویج می کند. مجوز دائمی LWCF تضمین می کند که معماران منظر و سایر متخصصان طراحی و برنامه ریزی بودجه مورد نیاز برای تکمیل طرح های اجتماعی ایمن و قابل دسترس را دارند.

مفاد LWCF بخشی از یک لایحه دوحزبی جامع زمین های عمومی است که به قانون حفاظت، مدیریت و تفریح ​​جان دینگل جونیور تغییر نام داد، که از میلیون ها هکتار از زمین های عمومی محافظت می کند، فرصت های تفریحی بی شماری را برای کشور فراهم می کند و در عین حال گردشگری ایجاد می کند. و مزایای توسعه اقتصادی.

علاوه بر مجوز LWCF، قانونی که امروز توسط رئیس جمهور امضا شد، یکی دیگر از اولویت های ASLA را نیز شامل می شود – برنامه هر بچه در پارک. هر بچه در یک پارک با دادن گذرنامه به دانش‌آموزان کلاس چهارم و خانواده‌هایشان به پارک‌های ملی و زمین‌های عمومی ما، جوانان ما را با زیبایی‌ها و مزایای دنیای طبیعی آشنا می‌کند.

مخاطب:

ژاکلین بیانچینی
مدیر، روابط رسانه ای و آگاهی عمومی
انجمن معماران منظر آمریکا
202.216.2371 │jbianchini@asla.org

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=55134