ASLA برای مرکز معماری منظر DC خود برچسب “طلای تایید شده خوب” سلامت و تندرستی را دریافت می کند.


نمایشگاهمرکز ASLA برای معماری منظر / عکاسی هالکین میسون، توسط ASLA

ASLA امروز اعلام کرد که گواهینامه WELL در سطح طلا را برای مرکز معماری منظر خود در واشنگتن دریافت کرده است، که اولین پروژه دارای گواهی طلای WELL در واشنگتن و بزرگترین پروژه دارای گواهینامه WELL تا به امروز در پایتخت کشور است. گواهینامه معتبر WELL توسط سازمان اعطا می شود موسسه بین المللی ساختمان چاه (IWBI) از طریق IWBI استاندارد ساختمان چاه (WELL)، که استاندارد برتر ساختمان برای تمرکز بر افزایش سلامت و رفاه مردم از طریق ساختمان هایی است که در آن زندگی می کنیم، کار می کنیم و بازی می کنیم.

توری کارتر کانین، مدیرعامل ASLA، گفت: “ASLA به دلیل تعهد ما به اعضا، کارکنان و جامعه خود گواهینامه WELL را دنبال کرد و ما به آنچه به دست آورده ایم بسیار افتخار می کنیم.”@toreycarter). ASLA بر این فرض بنا شده است که طراحی خوب منجر به محیط‌های سالم‌تر، پایدارتر و عادلانه‌تر می‌شود، و ما از فرصتی برای مشارکت و رهبری در ابتکارات پیشروی مانند استاندارد ساختمان خوب سپاسگزاریم.

رسانه‌ها می‌توانند از طریق ایمیل press@asla.org بازدید از مرکز معماری منظر ASLA را درخواست کنند. عکس هایی برای استفاده رسانه ای موجود است.

استاندارد ساختمان WELL که از طریق هفت سال تحقیق و توسعه دقیق و با همکاری پزشکان، دانشمندان و متخصصان صنعت پیشرو ایجاد شده است، یک سیستم گواهینامه مبتنی بر عملکرد است که بهترین شیوه ها در طراحی و ساخت و ساز را با تحقیقات علمی مبتنی بر شواهد تلفیق می کند. مرکز معماری منظر ASLA بر اساس هفت دسته عملکرد ساختمان: هوا، آب، نور، تغذیه، تناسب اندام، راحتی و ذهن، این تمایز را به دست آورد.

ASLA با شرکت معماری کار می کرد جنسلر و شرکت معماری منظر اوهمه ون سوئد برای ایجاد یک مرکز جدید که مظهر ارزش های حرفه و سازمان باشد. این پروژه ساخت و سازهای جدید را در فضای موجود و ردپای ادغام می کند. جذب و استفاده مجدد از رواناب آب طوفان. نور روز را در فضا به حداکثر می رساند. راحتی و سلامتی سرنشینان را افزایش می دهد. فضاهای کاری قابل انعطاف و مشارکتی را فراهم می کند. و ارزش های زیست محیطی را با تمرکز بر بهبود کیفیت هوای داخلی، روشنایی، تغذیه و ترویج سبک زندگی فعال مدل می کند. برای اطمینان از فرصت‌هایی برای تعامل با موجودات زنده و محیط طبیعی، یک طرح بیوفیلی توضیح می‌دهد که چگونه مرکز طبیعت را از طریق عناصر محیطی، روشنایی و چیدمان فضا ترکیب می‌کند.

ویژگی های پروژه ای که به ASLA کمک کرد تا رتبه طلای معتبر WELL خود را بدست آورد عبارتند از:

  • طیف وسیعی از مراحل کیفیت هوا، از جمله فیلتراسیون، افزایش تهویه، و کاهش ترکیبات آلی فرار.
  • کیفیت آب بهینه از طریق استفاده از تکنیک های فیلتراسیون و آزمایش دوره ای کیفیت آب؛
  • افزایش روشنایی طبیعی برای همه سرنشینان از طریق ایجاد آتریوم، طراحی روشنایی شبانه روزی و طراحی ایستگاه کاری کم تابش.
  • فرصت های تناسب اندام که سبک زندگی فعال را ترویج می کند. و
  • انتخاب مواد و اثاثیه ای که آسایش و سلامت شناختی و روانی را بهینه می کند و طبیعت را در طراحی خود تداعی می کند.

WELL بر اساس مجموعه‌ای از تحقیقات مبتنی بر شواهد است که ارتباط بین ساختمان‌هایی را که تقریباً 90 درصد از زمان خود را در آن می‌گذرانیم و تأثیرات سلامت و رفاه بر روی افراد داخل این ساختمان‌ها بررسی می‌کند. برای اعطای گواهینامه WELL توسط IWBI، مرکز ASLA برای معماری منظر تحت آزمایش های دقیق و ارزیابی نهایی توسط Green Business Certification Inc. (GBCI) که نهاد ثالث صدور گواهی برای WELL است، انجام شد تا اطمینان حاصل شود که همه چیز را به خوبی برآورده می کند. الزامات عملکرد طلای گواهی شده

مرکز ASLA برای معماری منظر مدت‌هاست که به ویژگی‌های طراحی نوآورانه‌ای که سلامت و تندرستی و پایداری محیطی را ارتقا می‌دهد متعهد بوده است. این مرکز دارای یک بام سبز است که یکی از اولین ها در نوع خود ساخته شده در سال 2005 است. سایبان سبز؛ یک باغ جانبی طراحی شده توسط Oehme van Sweden، که شامل یک مخزن آب باران 700 گالن است که برای آبیاری استفاده می شود. خطوط تحقیقاتی متعدد مزایای ذهنی و فیزیکی فضای سبز را برای مردم نشان می دهد، که یکی از دلایلی است که معماران منظر به دنبال ادغام فضای سبز با کیفیت بالا در محیط های اداری هستند.

رسانه‌ها می‌توانند از طریق ایمیل press@asla.org بازدید از مرکز معماری منظر ASLA را درخواست کنند. عکس هایی برای استفاده رسانه ای موجود است.

درباره ASLA و صندوق ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت ASLA: توانمندسازی اعضای خود برای طراحی جهانی پایدار و عادلانه از طریق معماری منظر. ماموریت صندوق ASLA: سرمایه گذاری در تغییرات جهانی، اجتماعی و محیطی از طریق هنر و علم معماری منظر.

درباره IWBI

موسسه بین المللی ساختمان خوب pbc یک شرکت تابعه کاملا متعلق به Delos Living LLC است. مؤسسه بین‌المللی ساختمان خوب، IWBI، استاندارد ساختمان WELL، WELL v2، WELL Certified، WELL AP، WELL Portfolio، امتیاز نمونه کار خوب، کنفرانس WELL، We Are WELL، استاندارد جامعه WELL، رتبه بهداشت-ایمنی خوب، WELL Health- Safety Rated، WELL Health-Equity، WELL و موارد دیگر، و آرم‌های مرتبط با آن‌ها علائم تجاری یا نشان‌های گواهی موسسه بین‌المللی ساختمان WELL در ایالات متحده و سایر کشورها هستند.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=61472