ASLA برای WLAM 2018 به آینده نگاه می کند


در آوریل امسال، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) ماه جهانی معماری منظر (WLAM) را با نگاه به آینده این حرفه جشن خواهد گرفت. به عنوان بخشی از کمپین رسانه‌های اجتماعی «این معماری منظر است» ASLA، هر روز در ماه آوریل یک بخش دانشجویی متفاوت حساب اینستاگرام ASLA را در اختیار خواهد گرفت. WLAM همچنین به عنوان راه‌اندازی لوگوی جدید و تغییر نام تجاری ASLA عمل خواهد کرد.

پس از یک کمپین موفق در سال 2017، ASLA دوباره از اعضا و معماران منظر خود در سراسر جهان می خواهد که فضاهای طراحی شده مورد علاقه خود را در رسانه های اجتماعی با کارتی که روی آن نوشته شده است “This Is Landscape Architecture” با #WLAM2018 به اشتراک بگذارند. هدف این پست ها کمک به عموم مردم است که اصطلاح معماری منظر را به کار معماران منظری که آنها را احاطه کرده است مرتبط کنند.

علاوه بر این، در طول کمپین، هر روز یک بخش مختلف دانشجویی ASLA حساب اینستاگرام ملی ASLA را در اختیار خواهد گرفت. این تصاحب 30 روزه پروژه های نسل بعدی معماران منظر و فضاهای طراحی شده مورد علاقه در دانشگاه های سراسر کشور را برجسته می کند.

نانسی سامرویل، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA، گفت: «ما واقعاً در مورد نمایش آینده این حرفه و ASLA هیجان‌زده هستیم. ما می‌خواهیم پروژه‌های بزرگی را که اعضای دانش‌آموزمان ایجاد می‌کنند، در حالی که وارد عصر جدیدی برای انجمن می‌شویم، به نمایش بگذاریم.»

ASLA همچنین هویت برند جدید خود را در ماه آوریل معرفی خواهد کرد. تغییر نام تجاری و به روز رسانی لوگو، تمام تلاش های انجمن و حرفه را بهتر تجسم می بخشد زیرا هر دو به تکامل خود ادامه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WLAM، یا نحوه شرکت در آن، لطفاً به asla.org/wlam مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند تغییر نام تجاری ASLA، لطفاً به وب سایت ما مراجعه کنید.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=52889