ASLA برندگان افتخارات 2023 را اعلام کرد


پاتریشیا اودانل، FASLA

“آموزش و مهارت های معماری منظر به من به عنوان یک عامل عمل از طریق کارهای متنوع و همکاری های سازمانی توانمند می شود. به عنوان یک حرفه ای، من از یادگیری مادام العمر، خلاقیت و راه حل های یکپارچه به نفع مردم، سیاره زمین و صلح استقبال می کنم. تعمیق درک، احترام و اقدام جهانی برای ارتقای چشم اندازهای فرهنگی متنوع، افتخار بوده و هست.»

Patricia O’Donnell، PLA، FASLA، دارای تخصص، استعداد و روحیه همکاری است که به طور گسترده در حرفه های طراحی و نگهداری و زمینه های وابسته در سطح ملی و جهانی شناخته شده است. او از طریق چهار دهه کار به عنوان یک معمار حفاظت از منظر و خدمات به عنوان یک رهبر فکری، مدافع، محرک و مبتکر، میراث پایدار را ارتقا داده است. O’Donnell به طور گسترده ای به عنوان یک پیشگام در ایجاد مسیری برای معماران منظر به عنوان اعضای مهم جامعه حفاظت مورد احترام است.

Heritage Landscapes، شرکت کوچک او، 99 جایزه برای بیش از 600 پروژه برنامه ریزی، طراحی، ساخت و ساز و ارتباطات دریافت کرده است که گواهی بر کارهای حرفه ای با کیفیت بالا است. ASLA این مجموعه را با جایزه معتبر شرکت ASLA در سال 2019 به رسمیت شناخت و اعتماد ملی برای حفاظت از آثار تاریخی جایزه Crowninshield 2021 را برای یک عمر دستاورد اعطا کرد.

پاتریشیا که کاملاً به مکان‌های میراثی اختصاص یافته است، مناظر فرهنگی را به‌عنوان اشتراک‌هایی که طبیعت و فرهنگ را در هم تنیده‌اند، می‌بیند. آثار او بر پرداختن به مسائل جاری حقوق سیاره‌ای، تنوع زیستی، تنوع فرهنگی و شمول همسو با اهداف جهانی و اقدامات محلی تأکید دارد. اودانل با صدا، دانش و انرژی، به‌عنوان یک مباشر پرشور میراث مشترک ما، تأثیر مهم، متحول‌کننده و سودمندی بر حرفه، ملت، مکان‌های میراث، جوامع و صدها نفر به میزان قابل توجهی گذاشته است.

مشاهده مطالب نامزدی و حمایتی.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=63732