ASLA برندگان جوایز حرفه ای 2021 را اعلام کرد


جوایز حرفه ای نشان دهنده بالاترین افتخار در حرفه معماری منظر است.

نمایشگاهجایزه افتخار طراحی شهری حرفه ای ASLA 2021. پروژه CityArchRiver، سنت لوئیس، MO. مایکل ون والکنبورگ همکاران / اسکات شیگلی

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) – بزرگترین انجمن حرفه ای معماران منظر کشور – امروز برندگان جایزه حرفه ای 2021 را اعلام کرد. 40 پروژه برنده بالاترین سطح موفقیت در این حرفه را نشان می دهند، و خود متخصصان در کنفرانس ASLA 2021 در زمینه معماری منظر، 20 نوامبر در نشویل، TN تجلیل خواهند شد.

برندگان هر سال توسط هیئت داوران که بخش وسیعی از این حرفه را از بخش‌های دولتی و خصوصی و همچنین دانشگاهیان نمایندگی می‌کنند، انتخاب می‌شوند. 40 برنده از بین 486 ارسالی از سراسر جهان انتخاب شدند. دسته های جوایز عبارتند از: طراحی عمومی، طراحی شهری، طراحی مسکونی، تحلیل و برنامه ریزی، ارتباطات و تحقیقات. علاوه بر این، هر سال یک جایزه Landmark نیز انتخاب می شود.

توری کارتر کانین، مدیر عامل ASLA، گفت: «برندگان امسال نشان می‌دهند که چگونه معماران منظر به طور فزاینده‌ای در برنامه‌ریزی و طراحی جوامع سالم و انعطاف‌پذیر برای همه رهبری می‌کنند. «معماران منظر در حال پیشبرد تنوع، برابری و اهداف جامعه به روش‌های قابل توجهی هستند.» .

دریافت کنندگان جوایز حرفه ای، مشتریان و مشاوران آنها به صورت حضوری در مراسم اهدای جوایز در طول کنفرانس ASLA 2021 در زمینه معماری منظر در نشویل، TN در روز شنبه، 20 نوامبر، ساعت 6 بعدازظهر به وقت شرقی تجلیل خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.alsaconference.com.

فهرست کامل برندگان جوایز حرفه‌ای امسال را می‌توانید در www.asla.org/2021awards بیابید.

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=60207