ASLA برندگان جوایز دانشجویی را در طول ماه میراث ملی اسپانیایی تجلیل می کند


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) میراث و فرهنگ لاتینکس را در طول ماه میراث اسپانیایی ملی، از 15 سپتامبر تا 15 اکتبر 2018 به رسمیت می شناسد و جشن می گیرد. ASLA با افتخار چندین دانشجوی لاتین تبار را برجسته می کند که اخیراً جوایز دانشجویی ASLA 2018 را برنده شده اند.

برنامه سالانه جوایز دانشجویی ASLA به بهترین آثار دانشجویان معماری منظر در دانشگاه‌های سراسر کشور در چندین دسته از جمله طراحی عمومی و مسکونی، تحلیل و برنامه‌ریزی، پژوهش، ارتباطات، همکاری و خدمات اجتماعی تجلیل می‌کند. برندگان که توسط هیئت داوران معتبر در یک فرآیند رقابتی بسیار انتخاب شده اند، در نشست سالانه ASLA در فیلادلفیا، در روز دوشنبه، 22 اکتبر، تجلیل خواهند شد.

El Retorno a la Tierra/بازگشت به سرزمین

این پروژه که توسط Nicole Rivera-Ramos، Student ASLA ایجاد شده است، استراتژی هایی را ارائه می دهد که جوامع پورتوریکویی می توانند از آنها برای تولید غذای خود و خودکفایی استفاده کنند. این دانشگاه جایزه برتر دانشجویی ASLA 2018 را در بخش تحلیل و برنامه ریزی دریافت کرد. ریورا راموس دانشجوی دانشگاه ایالتی نیویورک، کالج علوم محیطی و جنگلداری (SUNY ESF) است.

دستورالعمل های طراحی فضای عمومی برای سالتیلو، مکزیک

برای این پروژه که جایزه افتخاری ASLA 2018 را در بخش ارتباطات دریافت کرد، تیمی از دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین با موسسه برنامه ریزی سالتیلو (IMPLAN) برای توسعه دستورالعمل های طراحی شهری برای شهر سالتیلو، مکزیک همکاری کردند. هدف آنها بهبود کیفیت زندگی شهروندان از طریق فضاهای عمومی بهتر بود. این دستورالعمل ها در حال حاضر در سالتیلو توزیع می شوند.

تیم دانشجویی شامل: گابریل کومئو، دانشجو ASLA; Jiahui Huo، دانشجو ASLA; Rem Kielman، Associate ASLA; ماریا پیا ناوارته گارسیا، دانشجوی وابسته ASLA; مایلز پیتون، دانشجوی ASLA; امیلی پاتر، دانشجو ASLA; کلسی راس، دانشجوی ASLA; Roha Teferra، دانشجویی وابسته ASLA; Huixiang Wang، دانشجو ASLA; مت واگنر، دانشجو ASLA; هیلی واگنر، دانشجوی ASLA.

صومعه کرواسی به بهبودی خود ادامه می دهد: یک باغ ترمیمی اجتماعی برای جوانان، نابینایان و سالمندان دارای معلولیت

در این پروژه که جایزه افتخار دانشجویی ASLA 2018 را در رده طراحی عمومی دریافت کرد، تیمی از دانشجویان دانشگاه واشنگتن یک باغ در دسترس عموم را در Rijeka، کرواسی طراحی کردند. دانش‌آموزان اصل طراحی جهانی را در بیشتر قسمت‌های باغ به کار گرفتند تا از لذت همه به شیوه‌ای عادلانه اطمینان حاصل کنند.

این تیم همچنین شامل ناتانیا مارتینز، دانشجوی هرگز; ایسامار آگیلرا، دانشجو هرگز; نیکی بلوم، دانشجو هرگز; Bryana Boileau، دانشجو هرگز; مارگارت چالمرز، دانشجو هرگز; یوان چن، دانشجوی وابسته هرگز; جیمز دیتو، دانشجو هرگز; Boo Y. Jang، دانشجو هرگز; یان لی، دانشجو هرگز; کان لیو، دانشجو هرگز; ژان نی، دانشجو هرگز; آرون پارکر، دانشجو هرگز; ای سان، دانشجو هرگز; مونیکا تیلور، دانشجو هرگز; هانیو وانگ، دانشجو هرگز.

معیارهای کامل جوایز، اطلاعات پروژه و تصاویر را می توان در آدرس زیر مشاهده کرد: https://www.asla.org/2018studentawards

تصاویر با وضوح بالا از این پروژه ها در دسترس خبرنگاران است. با Karen Grajales در ktgrajales@asla.org تماس بگیرید.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و ارزشی فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه تاب آور از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک SITES پیشرو بوده است.® سیستم رتبه بندی و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم.

افتخارات و جوایز ASLA برنامه ای از صندوق ASLA است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54202