ASLA برندگان جوایز دانشجویی را در طول ماه میراث ملی اسپانیایی تجلیل می کند


انجمن آمریکایی معماران منظر (ASLA) میراث و فرهنگ لاتین را در طول ماه میراث ملی اسپانیایی زبان، از 15 سپتامبر تا 15 اکتبر 2018 به رسمیت می شناسد و جشن می گیرد. ASLA با افتخار چندین دانشجوی لاتینکس را که اخیراً جوایز دانشجویی ASLA 2018 را برنده شده اند، برجسته می کند.

برنامه جوایز دانشجویی سالانه ASLA از بهترین آثار دانشجویان معماری منظر در دانشگاه های کشور در چندین دسته از جمله طراحی عمومی و مسکونی، تحلیل و برنامه ریزی، تحقیق، ارتباطات، همکاری و خدمات به جامعه تقدیر می کند. برندگان که توسط هیئت داوران معتبر در یک فرآیند رقابتی انتخاب شده اند، در نشست سالانه ASLA در فیلادلفیا در روز دوشنبه، 22 اکتبر، تجلیل خواهند شد.

El Retorno a la Tierra/بازگشت به سرزمین

این پروژه که توسط دانشجوی ASLA نیکول ریورا راموس ایجاد شده است، استراتژی هایی را ارائه می دهد که جوامع پورتوریکویی می توانند از آنها برای رشد غذای خود و خودکفایی استفاده کنند. دریافت جایزه برتر دانشجویی ASLA 2018 در بخش تحلیل و برنامه ریزی. ریورا راموس دانشجوی دانشگاه ایالتی نیویورک، کالج علوم محیطی و جنگلداری (SUNY ESF) است.

دستورالعمل های طراحی فضای عمومی برای سالتیلو، مکزیک

برای این پروژه که جایزه افتخاری ASLA 2018 را در بخش ارتباطات دریافت کرد، تیمی از دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین با موسسه برنامه ریزی سالتیلو (IMPLAN) برای توسعه دستورالعمل های طراحی شهری برای شهر سالتیلو، مکزیک همکاری کردند. . هدف آن بهبود کیفیت زندگی شهروندان از طریق فضاهای عمومی بهتر بود. این دستورالعمل ها در حال حاضر در سالتیلو توزیع می شوند.

تیم دانشجویی شامل: گابریل کومئو، دانشجوی ASLA; Jiahui Huo، دانشجوی ASLA. رم کیلمن، ASLA Associate; ماریا پیا ناوارته گارسیا، عضو دانشجوی ASLA; مایلز پیتون دانشجوی ASLA; امیلی پاتر، دانشجوی ASLA; دانشجوی ASLA کلسی راس; Roha Teferra وابسته به دانشجویان ASLA; Huixiang Wang، دانشجوی ASLA. مت واگنر دانشجوی ASLA. هیلی واگنر، دانشجوی ASLA.

صومعه کرواسی به بهبودی خود ادامه می دهد: یک باغ اجتماعی ترمیمی برای جوانان، نابینایان و سالمندان دارای معلولیت

در این پروژه که جایزه افتخار دانشجویی ASLA 2018 را در بخش طراحی عمومی دریافت کرد، تیمی از دانشجویان دانشگاه واشنگتن برای طراحی باغ دسترسی عمومی در Rijeka کرواسی اقدام کردند. دانش‌آموزان اصل طراحی جهانی را در بیشتر قسمت‌های باغ به کار گرفتند تا لذت یکسانی را برای همه تضمین کنند.

این تیم همچنین شامل ناتانیا مارتینز، دانشجوی ASLA بود. ایسامار آگیلرا، دانشجوی ASLA; دانشجوی ASLA نیکی بلوم; دانشجوی ASLA برایانا بویلو; مارگارت چالمرز، دانشجوی ASLA; یوان چن، زیرمجموعه دانشجویی ASLA؛ دانشجوی ASLA جیمز دیتو; Boo Y. Jang، دانشجوی ASLA; یان لی، دانشجوی ASLA; کان لیو، دانشجوی ASLA؛ ژان نی، دانشجوی ASLA; آرون پارکر، دانشجوی ASLA; یه سان، دانشجوی ASLA; دانشجوی ASLA مونیکا تیلور; هانیو وانگ، دانشجوی ASLA.

معیارهای کامل اعطای جوایز، اطلاعات و تصاویر پروژه ها در آدرس زیر قابل مشاهده است: https://www.asla.org/2018studentawards.

تصاویر با وضوح بالا از این پروژه ها در دسترس خبرنگاران است. با Karen Grajales در ktgrajales@asla.org تماس بگیرید.

درباره انجمن آمریکایی معماران منظر

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو دارد. ماموریت انجمن ترویج معماری منظر از طریق اقدامات ترویجی، ارتباطی، آموزشی و رفاقتی است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و ارزشی فراگیر است که زیربنای همه برنامه ها و عملیات انجمن است. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه های توسعه انعطاف پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه بندی SITES پیشرو بوده است.® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم.

افتخارات و جوایز ASLA برنامه ای از صندوق ASLA است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54204