ASLA به ما می پیوندد ما هنوز در حرکت هستیم


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) به آن ملحق شده است ما هنوز وارد هستیمائتلافی ملی متشکل از 3500 ایالت، شهر، شرکت و سازمان که همچنان متعهد به دستیابی به اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ایالات متحده است که توسط دولت اوباما به عنوان بخشی از توافقنامه آب و هوایی پاریس در سال 2015 مشخص شده است.

نانسی سی. سامرویل، محترم. ASLA، SITES AP، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA، در 12 سپتامبر در انجمن We Are Still In در سانفرانسیسکو شرکت خواهد کرد. اجلاس جهانی اقدام اقلیمی، اولین اجلاس آب و هوا که منحصراً برای رهبران بخش خصوصی و دولت محلی طراحی شده است تا راه حل های معنی دار برای تغییرات آب و هوا را برجسته کند و سطح اقدامات را بالا ببرد.

رهبری ASLA تغییر اقلیم را به عنوان یک تمرکز استراتژیک برای شناسایی تهدیدی که برای مردم و کره زمین ایجاد می کند، شناسایی کرده است. معماران منظر، هم از طریق کارشان و هم از طریق حمایت های ملی و محلی، نقش عمده ای در پرداختن به مسائل آب و هوایی و تاب آوری دارند. آنها جوامع “رشد هوشمند” را برنامه ریزی و طراحی می کنند. ایجاد سیستم های حمل و نقل کم کربن، ایمن و فعال؛ استفاده از زیرساخت های سبز برای بهبود کیفیت آب و کاهش سیل. و با طراحی و برنامه ریزی سایت ها، جوامع و استراتژی های منطقه ای در هماهنگی با سیستم های طبیعی، سلامت و تاب آوری جامعه را افزایش دهید.

سامرویل می گوید: «با پیوستن به یکدیگر، توانایی خود را برای اقدام تقویت می کنیم. مشارکت ASLA در We Are Still In ما را قادر می سازد تا نیاز فوری به ایجاد جوامع سالم و پر رونق را از طریق طراحی و برنامه ریزی مبتنی بر شواهد و کمک به محافظت از آنها در برابر تأثیرات تغییرات آب و هوایی تقویت کنیم.

ASLA یکی از 34 امضاکننده در رده سازمان فرهنگی ما هنوز وارد هستیم. سایرین در این دسته عبارتند از: انجمن باغ های عمومی آمریکا. آکادمی علوم کالیفرنیا، میزبان رویداد؛ موزه فیلد در شیکاگو؛ و هنرستان فیپس، که اولین پروژه آزمایشی را دارد که حداکثر چهار ستاره را از Sustainable Sites Initiative™ (SITES®) برای مرکز مناظر پایدار دریافت کرده است.

منابع تغییر اقلیم ASLA

راهنمای سیاست های هوشمند برای تغییر اقلیم توصیه های پنل روبان آبی ASLA در مورد تغییرات آب و هوا و تاب آوری، که در 21-22 سپتامبر 2017 تشکیل شد.

راهنمای طراحی ارتجاعی توضیح می دهد که چگونه جوامع می توانند از طریق برنامه ریزی و طراحی چشم انداز انعطاف پذیر از خود در برابر بلایای طبیعی محافظت کنند.

راهنمای معماری منظر و کاهش آب و هوا

طراحی آینده ما: مناظر پایدار – مطالعات موردی و انیمیشن ها را ارائه می دهد.

SITES® – آخرین اطلاعات در مورد SITES را شرح می دهد®مجموعه ای از دستورالعمل های داوطلبانه و جامع همراه با یک سیستم رتبه بندی که طراحی، ساخت و نگهداری پایدار مناظر را ارزیابی می کند.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و ارزشی فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه تاب آور از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک SITES پیشرو بوده است.® سیستم رتبه بندی و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54169