ASLA تصویب لایحه هزینه های کنگره را تحسین می کند


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) کنگره را به دلیل تصویب لایحه هزینه های سال مالی 2018 که بودجه برنامه های حیاتی برای جوامع آمریکایی را تأمین می کند، تحسین می کند. این لایحه گام های مهمی در جهت ارتقای زیرساخت های کشور ما، بهبود سیستم های مدیریت آب و افزایش بودجه برای پارک ها، جنگل ها و زمین های فدرال برمی دارد.

انجمن مدت‌هاست که از افزایش بودجه زیرساخت‌های سبز حمایت کرده است، از جمله انتشار مجموعه‌ای از توصیه‌ها در سال گذشته که از سیاست‌گذاران خواسته بود از یک طرح جامع برای حمل‌ونقل، آب و سیستم‌های طبیعی حمایت کنند. لایحه هزینه ای که تصویب شد، این حمایت را تضمین می کند.

نانسی سامرویل، بزرگ، گفت: «تصویب این لایحه از سوی دو حزب، شاهدی بر اجماع در مورد مسائل مهم برای سلامت، ایمنی و رفاه آمریکا است. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل ASLA. “این لایحه به معماران منظر اجازه می دهد تا به کمک به ارتقای زیرساخت های کشور ما ادامه دهند. این کار جوامع را انعطاف‌پذیرتر می‌کند، کیفیت زندگی مردم را بهبود می‌بخشد و به حفاظت و بازیابی اکوسیستم‌های محلی کمک می‌کند.»

از جمله مفاد این لایحه:

  • این اقدام یک میلیارد دلار افزایش برای برنامه کمک‌های مالی ایجاد سرمایه‌گذاری در حمل و نقل (TIGER) فراهم می‌کند، که کمک‌های بلاعوض را برای پروژه‌های نوآورانه حمل‌ونقل چندوجهی، مانند سیستم‌های دوچرخه و پیاده، حمل و نقل و توسعه ترانزیت محور فراهم می‌کند. از زمان آغاز این برنامه در سال 2009، معماران منظر به TIGER برای برنامه ریزی و طراحی مسیرهای دوچرخه و عابر پیاده و پروژه های خیابان کامل دسترسی داشته اند. تقاضا برای کمک های مالی TIGER از بودجه موجود فراتر رفته است. افزایش قابل توجه جدید به پروژه های حمل و نقل نوآورانه تر اجازه می دهد تا به جلو بروند.

  • این اقدام 425 میلیون دلار برای صندوق حفاظت از زمین و آب (LWCF) فراهم می کند که 10 درصد افزایش نسبت به سال گذشته نشان می دهد. LWCF از پروژه‌ها در زمین‌های فدرال از جمله تأسیسات در پارک‌های ملی، بناهای تاریخی و میدان‌های جنگ حمایت مالی می‌کند. معماران منظر از این بودجه برای برنامه ریزی و طراحی امکانات ضروری تفریحی در فضای باز در سراسر کشور استفاده می کنند.

  • صندوق های گردان دولتی آب پاک و آب آشامیدنی، برنامه ای از آژانس حفاظت از محیط زیست، 2.9 میلیارد دلار دریافت خواهد کرد که حدود 600 میلیون دلار افزایش دارد. این برنامه کمک های مالی به ایالت ها و مناطق برای بهبود زیرساخت های تصفیه آب ارائه می دهد.

  • خدمات پارک ملی (NPS) 3.2 میلیارد دلار، افزایش 255 میلیون دلاری، دریافت خواهد کرد. این بودجه شامل 175 میلیون دلار برای رسیدگی به عقب ماندگی نزدیک به 12 میلیارد دلار در پروژه های تعمیر و نگهداری است. این حمایت گامی مثبت در جهت حفظ کاربری و زیبایی پارک های ملی ماست.

انجمن و اعضای آن مشتاقانه منتظر ادامه کار خود در مورد این ابتکارات حیاتی هستند.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه انعطاف پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=53096