ASLA حرفه معماری منظر را در جشنواره علم و مهندسی ایالات متحده به نمایش می گذارد


انجمن معماران منظر آمریکا معماری منظر را برای کودکان و خانواده ها در نمایشگاه آینده به نمایش خواهد گذاشت. جشنواره علم و مهندسی ایالات متحده آمریکا6-8 آوریل در مرکز همایش والتر ای. واشنگتن در واشنگتن دی سی بازدیدکنندگان حرفه معماری منظر را به عنوان یک حرفه خلاقانه و هیجان انگیز با کمک کارکنان ASLA و معماران منظر محلی و دانشجویان کشف خواهند کرد.

ASLA همیشه به دنبال راه هایی برای ارتقای ارزش معماری منظر به جامعه است. نمایشگاه آن (غرفه شماره 1252) دارای فعالیت های جالب و عملی است که حاصل همکاری بین کارکنان ASLA و دانشجویان معماری منظر در مرکز معماری اسکندریه ویرجینیا تک واشنگتن (WAAC) و دانشگاه مریلند است.

یک مدل توپوگرافی ایجاد شده توسط دانشجویان معماری منظر در ویرجینیا تک به نمایش گذاشته خواهد شد. شرکت‌کنندگان می‌توانند این مدل را با نرم‌افزار سه‌بعدی مشاهده کنند، که به آنها کمک می‌کند تا بفهمند که چگونه یک ایده دو بعدی می‌تواند به سرعت با استفاده از ماشین‌های برش کنترل‌شده کامپیوتری مانند برش‌های لیزری و روترهای CNC به سه بعدی تبدیل شود.

غرفه ASLA همچنین دارای ویدیوی واقعیت مجازی است که بازدیدکنندگان را قادر می‌سازد تا سفری واضح از یک پارک ساخته شده بر فراز بزرگراه – Klyde Warren Park در دالاس را آغاز کنند. پارک – که جایزه تعالی حرفه‌ای ASLA 2017 را دریافت کرد – نمونه‌ای برجسته از چگونگی التیام آسیب‌های ناشی از زیرساخت‌های حمل‌ونقل به مرکز شهر است.

این ویدیو که با استفاده از GoPro Odyssey در Google Jump ایجاد شده است، آخرین فناوری سینمایی VR را نشان می دهد. بینندگان را به داخل پارک می برد تا ویژگی های طراحی منحصر به فرد آن را کشف کنند.

این ویدئو توسط معمار منظر جیمز برنت، FASLA، رئیس OJB Landscape Architecture، که پارک را طراحی کرده است، روایت می شود. همچنین برای مشاهده رایگان در وب سایت ASLA در دسترس است.

بچه‌ها را بیاورید و برخی از روش‌های جالب معماری منظر که جوامع ما را بهتر می‌کند را درک کنید.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت های سبز و شیوه های توسعه انعطاف پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

درباره جشنواره علم و مهندسی ایالات متحده آمریکا

جشنواره علم و مهندسی ایالات متحده آمریکا که توسط کارآفرین سریالی لری باک و مدیران لاکهید مارتین برای رفع کمبود شدید استعدادهای علم و فناوری تأسیس شد، تنها جشنواره ملی علم است. این برنامه برای افزایش آگاهی عمومی در مورد اهمیت علم و تشویق جوانان به دنبال کردن مشاغل در علم و مهندسی با بزرگداشت علم به همان شیوه ای که جامعه از افراد مشهور هالیوود، ورزشکاران حرفه ای و ستاره های پاپ تجلیل می کند، ایجاد شد. نمایشگاه فستیوال توسط لاکهید مارتین با حمایت مهم شورون ارائه می شود. از USAScienceFestival.org دیدن کنید، در فیس بوک متصل شوید و در Twitter @USAScienceFest دنبال کنید.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=53120