ASLA سه سناتور متعهد به توافقنامه آب و هوای پاریس را جشن می گیرد


انجمن معماران منظر آمریکا هنوز در جریان است و از سناتورهای شاهین، منندز، و کارپر برای پیشبرد تلاش ها برای اطمینان از اجرای تعهدات ایالات متحده تشکر می کند.

ایالت واشنگتن [June 7, 2019] – این هفته، سناتورهای جین شاهین (NH)، باب مندز (NJ)، و تام کارپر (DE) گروهی متشکل از 43 سناتور را رهبری کردند تا S. 1743، قانون پاسخگویی بین‌المللی آب و هوا را معرفی کنند. این امر دولت را از خروج ایالات متحده از توافقنامه آب و هوای پاریس منع می کند و در عوض آن را هدایت می کند تا یک برنامه راهبردی برای این کشور ایجاد کند تا به تعهدات خود عمل کند.

این تنها یک ماه پس از قانون همراه با حمایت ASLA، قانون اقدام کنونی آب و هوا (HR 9) به رهبری نماینده کتی کاستور (FL-14)، مجلس نمایندگان را با رای دو حزبی تصویب کرد. 231-190.

“تغییر آب و هوا به ایدئولوژی وابسته نیست – این یک واقعیت علمی است که همه ما باید با هم با آن روبرو شویم.” گفت: نانسی سامرویل، محترم. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا. «معماران منظر به شهرها و شهرداری‌ها کمک می‌کنند تا جوامع انعطاف‌پذیر و پایداری را طراحی و برنامه‌ریزی کنند که سیستم‌های طبیعی را برای کاهش اثرات بلایای طبیعی و رویدادهای شدید آب و هوایی بدلیل تغییر اقلیم ما تشدید می‌کنند. هدف از توافقنامه آب و هوای پاریس، کند کردن آسیب فعالیت‌های انسانی است. ASLA از سناتورهای شاهین، منندز و کارپر برای رهبری آنها تشکر می کند و ما از سنا می خواهیم که با هم بپیوندند و این لایحه مهم را تصویب کنند، همانطور که مجلس در اوایل امسال انجام داد.”

انجمن معماران منظر آمریکا یکی از امضاکنندگان این سند است بیانیه “ما هنوز وارد هستیم”.. این ائتلاف دو حزبی شامل بیش از 3500 نماینده از 50 ایالت است که شامل مشاغل بزرگ و کوچک، شهرداران و فرمانداران، رؤسای دانشگاه ها، رهبران مذهبی، رهبران قبایل و مؤسسات فرهنگی می شود. امضاکنندگان “ما هنوز وارد هستیم” بیش از نیمی از کل آمریکایی ها و در مجموع 6.2 تریلیون دلار در فعالیت اقتصادی را نمایندگی می کنند.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=55705