ASLA مطالعات موردی جدیدی را برجسته می کند که مزایای طراحی چشم انداز پایدار را ترویج می کند


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) نسخه جدید توسعه یافته و سازگار با موبایل از نمایشگاه آنلاین طراحی آینده ما: مناظر پایدار را اعلام کرد که نمونه های دنیای واقعی از طراحی منظر پایدار و اثرات مثبت آن بر محیط زیست و کیفیت زندگی را برجسته می کند. . این فضاها از سیستم های طبیعی برای ارائه خدمات اکوسیستمی، تبدیل دارایی های دست نخورده به فضاهای حیاتی جامعه و ایجاد فرصت های اقتصادی جدید استفاده می کنند – آنها در نهایت ارزش زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی قابل توجهی را ارائه می دهند.

Pete-V-Domenici-US-Courthouse-Sustainable-Landscape-Renovation.-Image-by-Robert-Reck-web

ده مطالعه موردی جدید که از پروژه بازسازی اکولوژیک ساحلی تا مزرعه شهری داوطلبانه را در بر می گیرد، دقیقاً نشان می دهد که مناظر پایدار چیست و چگونه مزایای مهمی را در مقیاس های مختلف ارائه می دهند. در این فرآیند، مطالعات موردی، که به زبانی واضح و قابل فهم نوشته شده است، همچنین کاربران را با آنچه معماران منظر انجام می دهند آشنا می کند.

مطالعات موردی جدید با دقت انتخاب شدند تا تنوعی از انواع و مقیاس‌های چشم‌انداز را نشان دهند و تنوع جغرافیایی را منعکس کنند. در حال حاضر در مجموع 40 مطالعه موردی وجود دارد.

مطالعات موردی جدید عبارتند از:

پردیس زیست محیطی آب و پاور Burbank، بربنک، کالیفرنیا، منظره ای پایدار برای کارکنان و بازدیدکنندگان در میان یک نیروگاه در حال کار.

دکتر آپارتمان های جولیان و ری ریچاردسونسانفرانسیسکو، کالیفرنیا، یک مجتمع آپارتمانی امن و دلپذیر، با عناصر طراحی زیبا، برای بی خانمان های مزمن.

لافایت گرینزدیترویت، میشیگان، یک مزرعه شهری داوطلبانه در مرکز شهر دیترویت که در آن سالانه 800 پوند میوه و سبزیجات تازه کشت می شود.

موج شکن های زنده، نیویورک، نیویورک، یک پروژه نوآورانه بازسازی اکولوژیکی ساحلی که برنده 60 میلیون دلار در مسابقه بازسازی با طراحی با حمایت وزارت مسکن و توسعه شهری ایالات متحده (HUD) شد.

Pete V. Domenici دادگاه ایالات متحده بازسازی چشم انداز پایدار، آلبوکرک، نیومکزیکو، میدانی کم استفاده که به مدلی از طراحی چشم انداز پایدار در بیابان تبدیل شده است.

باغ معدن، شانگهای، چین، معدن متروکه و آلوده ای که در سال اول به باغی تبدیل شد که بیش از سه میلیون نفر از آن بازدید کردند.

شربورن مشترک، تورنتو، کانادا، یک پارک چند منظوره و تصفیه خانه فاضلاب که شامل یک سیستم تصفیه آب زیرزمینی اشعه ماوراء بنفش (UV) است.

حیاط فولادپروویدنس، رود آیلند، یک مرکز تولید فولاد متروکه که به یک فضای هنری محبوب جامعه تبدیل شده است.

مرکز و باغ Sunnylandsرانچو میراژ، کالیفرنیا، گسترشی به املاک آننبرگ است که هر قطره آب طوفان را جذب می کند و برخی از آنها در مخازن زیرزمینی برای استفاده بعدی جمع آوری می شوند.

زمین بازی Woodland Discoveryممفیس، تنسی، یک بازی غوطه ور در طبیعت برای کودکان که دارای سطوح ساخته شده از کفش های ورزشی بازیافتی است.

این وب سایت همچنین شامل 30 مطالعه موردی دیگر است. 10 انیمیشن ساخته شده توسط دانیل تال، ASLA، با استفاده از Google Sketchup. و منابع آموزش پایداری همراه که کاربران را قادر می سازد مفاهیم طراحی پایدار را در عمق بیشتری کشف کنند.

طراحی آینده ما: مناظر پایدار در ابتدا با کمک مالی بنیاد ملی هنرها (NEA) امکان پذیر شد.

تصاویر با وضوح بالا برای خبرنگاران در دسترس است. لطفاً با کارن گراژالز به آدرس ktgrajales@asla.org تماس بگیرید.

اعتبار تصویر: Pete V. Domenici دادگاه ایالات متحده بازسازی چشم انداز پایدار. تصویر توسط رابرت رک.

درباره انجمن معماران منظر آمریکا

ASLA که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=47807