ASLA معرفی قانون خطوط ساحلی زنده را تشویق می کند


امروز، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) حمایت مشتاقانه خود را از قانون خطوط ساحلی زنده که توسط سناتور کامالا هریس (CA) و سناتور کریس مورفی (CT) در مجلس سنا و رئیس فرانک پالون جونیور (NJ) در مجلس معرفی شده است، ابراز کرد. از نمایندگان

مطالعه اخیر آکادمی ملی علوم نشان داد که افزایش سطح دریا می تواند بدتر از پیش بینی پانل بین المللی تغییر آب و هوا (IPCC) باشد. بدترین تخمین‌های قابل قبول، سرزمینی را که در اروپای غربی وجود دارد، زیر آب قرار می‌دهد، فاجعه‌ای که می‌تواند تا سال 2100 187 میلیون نفر را بی‌خانمان کند. آسیب، حفظ خطوط ساحلی، و حفاظت از جوامع مهمتر از هر زمان دیگری.

“معماران منظر به جوامع کمک می کنند تا مواد طبیعی و طرح های مبتنی بر طبیعت را برای حفاظت از خطوط ساحلی و حفظ اکوسیستم های ساحلی بگنجانند. قانون خطوط ساحلی زنده به تامین مالی این پروژه های حیاتی کمک می کند.” گفت: نانسی سامرویل، محترم. ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا. “هرگز تحسین نمی کند سناتور هریس، سناتور مورفی، و نماینده کنگره، پالون در مورد معرفی این قانون، و برای افزودن مقرراتی برای دسترسی عادلانه تر به این کمک ها برای جوامع کم درآمد و متوسط.

این قانون تا سقف 50 میلیون دلار در سال برای کمک به ایالت‌ها، شهرک‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی در اجرای پروژه‌های ساحلی زندگی مقاوم در برابر آب و هوا که از راه‌حل‌های مبتنی بر طبیعت استفاده می‌کنند، مجوز می‌دهد. راه حل ها ممکن است شامل ترکیب موادی مانند گیاهان تالاب، پوشش گیاهی آبزی، صدف و سایر صدف ها، و کاشت علف های بومی، درختچه ها و درختان در پروژه های زیربنایی باشد.

سناتورها هریس و مورفی و نماینده کنگره پالون در کنگره گذشته نسخه هایی از قانون خطوط ساحلی زنده را نیز با حمایت ASLA معرفی کردند. لایحه جدید حتی فراتر از نسخه های قبلی است و مقرراتی را در بر می گیرد که موانع دسترسی به بودجه برای پروژه های زنده ساحلی، به ویژه برای جوامع کم درآمد و متوسط ​​را کاهش می دهد.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=55675