ASLA هنوز در | asla.org


واشنگتن دی سی – این هفته، مجلس نمایندگان در مورد HR 9، قانون اقدام کنونی آب و هوا رای گیری خواهد کرد. این لایحه عملاً رئیس جمهور را از خروج ایالات متحده از توافقنامه آب و هوای پاریس منع می کند و رئیس جمهور را ملزم می کند تا برنامه ای را برای دستیابی به کاهش 26 تا 28 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای کمتر از سطح 2005 تا سال 2025 ارائه کند، همانطور که توسط ایالات متحده پیشنهاد شده است. توافق.

مجلس همچنین به اصلاحیه ای برای HR 9 رأی خواهد داد که بر تعهد توافقنامه پاریس به عدالت زیست محیطی برای جوامع آسیب پذیر و برابری جنسیتی تأکید می کند.

نانسی سامرویل، بزرگ، گفت: “در توافق پاریس، ایالات متحده متعهد شد که انتشار کربن خود را کاهش دهد و با این تهدید رو به رشد برای جوامع ما مبارزه کند. در حالی که برخی ممکن است بخواهند از آن خارج شوند، ASLA هنوز وارد است.” ASLA، معاون اجرایی و مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا. ما مجلس نمایندگان را به خاطر برداشتن گام‌های متهورانه در HR 9 برای پایبندی به تعهدات ایالات متحده در توافقنامه آب و هوای پاریس – و برای گنجاندن اصلاحیه‌ای که نیاز به عدالت زیست‌محیطی و اقلیم در این فرآیند را مورد توجه قرار می‌دهد، تحسین می‌کنیم.»

ASLA یکی از امضاکنندگان رسمی اعلامیه “ما هنوز وارد هستیم” است – بیانیه مشترک حمایت از توافقنامه پاریس که توسط دولت ها، دانشگاه ها و بخش خصوصی امضا شده است. ائتلاف دو حزبی شامل بیش از 3500 نماینده از 50 ایالت است که در مجموع بیش از نیمی از آمریکایی ها را نمایندگی می کنند.

سامرویل ادامه داد: «معماران منظر محیط‌های بیرونی انعطاف‌پذیر و پایداری را طراحی می‌کنند که می‌توانند در برابر شرایط آب و هوایی شدید و بلایای طبیعی که توسط تغییرات آب‌وهوایی تشدید می‌شوند، مقاومت کنند. تهدیدی که تغییرات اقلیمی برای جوامع ما ایجاد می‌کند از خطوط حزبی عبور می‌کند و افراد با هر پیشینه‌ای را تحت تأثیر قرار می‌دهد.»

رای گیری مجلس در مورد HR 9 در حالی صورت می گیرد که رهبران ASLA برای روز حمایت از ASLA در سال 2019 به کاپیتول هیل می روند، جایی که آنها از مقامات منتخب خود برای سرمایه گذاری در زیرساخت های مقاوم در برابر آب و هوا و پایدار درخواست خواهند کرد.

روکسان بلک ول، مدیر امور دولت فدرال در ASLA گفت: در سال‌های 2016 و 2017، بخش حمل‌ونقل منبع شماره یک انتشار CO2 در این کشور بود. “اگر می خواهیم به اهداف تعیین شده در توافقنامه آب و هوای پاریس برسیم، به سیاست های بیشتری نیاز داریم که رهبران ما در این هفته از آنها حمایت می کنند، از جمله پروژه های حمل و نقل فعال، مانند خیابان های کامل، مسیرهای ایمن به مدرسه، مسیرهای تفریحی، و بیشتر.”

زمینه

بر اساس شواهد علمی در مورد علل و تأثیرات تغییرات آب و هوایی، انجمن معماران منظر آمریکا تشخیص می دهد که تغییرات آب و هوایی جهانی یک تهدید جدی برای انسان و محیط زیست ما است. هیئت بین دولتی تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد (IPCC) در جدیدترین گزارش خود می گوید تأثیر افزایش 1.5 درجه سانتیگراد در دمای جهانی “به طور نامتناسبی بر جمعیت محروم و آسیب پذیر از طریق ناامنی غذایی، قیمت های بالاتر مواد غذایی، از دست دادن درآمد، از دست دادن فرصت های معیشتی تاثیر خواهد گذاشت. ، اثرات نامطلوب سلامتی و جابجایی جمعیت.” علاوه بر این، یک گزارش داخلی منتشر شده توسط سیزده آژانس فدرال در دولت ترامپ، بیان می‌کند که «تغییرات آب و هوا خطرات جدیدی ایجاد می‌کند و آسیب‌پذیری‌های موجود را در جوامع در سراسر ایالات متحده تشدید می‌کند و چالش‌های فزاینده‌ای را برای سلامت و ایمنی انسان، کیفیت زندگی و نرخ ایجاد می‌کند. رشد اقتصادی».

در سال 2017، ASLA یک پانل روبان آبی در مورد تغییرات اقلیمی و تاب‌آوری تشکیل داد تا استراتژی‌هایی را برای سازگاری با تغییرات آب و هوایی جهانی و تأثیرات آن بر سلامت انسان و محیط زیست به جوامع ارائه دهد. گزارش آنها، سیاست های هوشمند برای تغییر اقلیم، اصول اصلی زیر، استراتژی‌های کلیدی برنامه‌ریزی و طراحی و سیاست‌های عمومی را که جوامع سالم، هوشمند و تاب‌آور را در برابر آب و هوا ارتقا می‌دهند، شناسایی کرد.

انجمن معماران منظر آمریکا نیز یکی از امضاکنندگان رسمی این سند است بیانیه “ما هنوز وارد هستیم”.. ائتلاف دو حزبی شامل بیش از 3500 نماینده از 50 ایالت است که شامل مشاغل بزرگ و کوچک، شهرداران و فرمانداران، رؤسای دانشگاه ها، رهبران مذهبی، رهبران قبایل و مؤسسات فرهنگی است. امضاکنندگان “ما هنوز وارد هستیم” بیش از نیمی از کل آمریکایی ها و در مجموع 6.2 تریلیون دلار از فعالیت اقتصادی را نمایندگی می کنند.

###برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:

ژاکلین بیانچینی
مدیر، روابط رسانه ای و آگاهی عمومی
انجمن معماران منظر آمریکا
202.216.2371 | jbianchini@asla.org | @JBianchiniDC
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=55458