ASLA وب سایت آموزش آنلاین جدید و بهبود یافته را راه اندازی کرد


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) امروز یک طرح جدید و بهبود یافته را راه اندازی کرد وب سایت آموزش آنلاین که به ارائه اطلاعات در مورد شیوه ها و محصولات جدید و در حال تحول ادامه می دهد و راهی مناسب و مقرون به صرفه برای کسب ساعات توسعه حرفه ای (PDH) مورد نیاز برای برآورده کردن الزامات مجوز دولتی ارائه می دهد.


پروفایل یادگیری آنلاین اعضای ASLA سابقه ای از وبینارهای خریداری شده و گواهینامه های PDH دریافت شده را نگه می دارد و به آنها این فرصت را می دهد تا آنها را با سرعت خود و در برنامه خود مشاهده کنند.

فرصت های یادگیری آنلاین

وب سایت آموزش آنلاین بیش از 100 ارائه ضبط شده را برای مشاهده درخواستی ارائه می دهد از جمله:

  • ضبط جلسات آموزشی نشست سالانه ASLA
  • مجموعه آموزش آنلاین شبکه تمرین حرفه ای (PPN).
  • مینی سریال دانشجویان و حرفه ای های نوظهور SPOTLIGHT
  • آموزش SITES Initiative™ (SITES®).
  • آمادگی برای آزمون ثبت نام معمار منظر (LARE).
  • 22 حوزه موضوعی از جمله دسترسی/ADA، محیط زیست و بازسازی، رویه بین المللی، مدیریت پروژه، طراحی انعطاف پذیر، حمل و نقل/خیابان های کامل و موارد دیگر

ارائه های زنده

مجموعه آموزش آنلاین ASLA این فرصت را فراهم می کند لایو کوک کن برای پرسیدن سوالات کارشناسان، در حالی که ساعات توسعه حرفه ای را کسب می کنید.

جدید: قیمت گذاری اعضای کاردانی و دانشجویی

اعضای ASLA، اعضای وابسته ASLA و اعضای دانشجوی ASLA حداقل 75 درصد زیر قیمت های غیرعضو تخفیف دارند.


درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای ملی برای معماران منظر است که بیش از 15000 عضو را در 49 بخش حرفه ای و 72 بخش دانشجویی نمایندگی می کند. اعضای انجمن پس از نام خود از “ASLA” برای نشان دادن عضویت و تعهد خود به بالاترین استانداردهای اخلاقی این حرفه استفاده می کنند. معماران منظر سرپرستی، برنامه ریزی و طراحی محیط های ساخته شده و طبیعی ما را رهبری می کنند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=49455