ASLA کنگره را برای مجوز مجدد به صندوق حفاظت از زمین و آب و تصویب قانون اساسی اراضی عمومی تمجید کرد.


واشنگتن، دی سی (27 فوریه 2019) – بیانیه زیر توسط نانسی سامرویل، محترم صادر شد. ASLA، معاون اجرایی/مدیر عامل انجمن معماران منظر آمریکا در پی تصویب نهایی کنگره قانون مدیریت منابع طبیعی، از جمله مجوز مجدد دائمی صندوق حفاظت از زمین و آب:

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) از اینکه مجلس نمایندگان و سنا با اکثریت قاطع قانون S. 47، قانون مدیریت منابع طبیعی را تصویب کرده اند، بسیار خرسند است. این قانون اراضی عمومی دو حزبی شامل مجوز دائمی صندوق حفاظت از زمین و آب (LWCF) است و اکنون برای امضای رئیس جمهور می رود.

LWCF یکی از مهم‌ترین ابزارهای کشور است که ایالت‌ها و جوامع می‌توانند از آن برای توسعه پارک‌های حیاتی و امکانات تفریحی استفاده کنند. حمایت شدید ASLA از این صندوق نشان‌دهنده تعهد حرفه معماری منظر به افزایش دسترسی به فضاهای عمومی، پارک‌ها و فرصت‌های تفریحی است که همگی برای ارتقای سلامت و رفاه همه آمریکایی‌ها ضروری هستند. این لایحه همچنین شامل برنامه Every Kid in a Park است که یکی از اولویت های ASLA است که کودکان را با زیبایی ها و مزایای دنیای طبیعی آشنا می کند. ASLA کنگره را به خاطر تصویب این لایحه جامع که به معماران منظر اجازه می دهد همچنان به بودجه LWCF برای طراحی پارک های اجتماعی ایمن و زیبا و امکانات تفریحی در سراسر کشورمان دسترسی داشته باشند، ستایش می کند.

مخاطب:
کوین ای. فرای
مدیر روابط عمومی و ارتباطات
انجمن معماران منظر آمریکا
202.216.2356 │kfry@asla.org

درباره ASLA
انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و یک ارزش فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.
منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=55046