ASLA گزارش اجلاس تنوع سال 2019 را منتشر کرد


امروز، انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) گزارش اجلاس تنوع سال 2019 را منتشر کرد. این گزارش که محصول نشستی است که در اوایل سال جاری برگزار شد، به بررسی مسائلی می‌پردازد که آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار، آمریکایی‌های لاتین، بومیان آمریکا، و سایر گروه‌های کم‌نمایش در حرفه معماری منظر با آن‌ها مواجه هستند.

Shawn T. Kelly، FASLA، رئیس ASLA، گفت: “ما معماران منظر هستیم. ما چیزهای مشترکی داریم که ما را شبیه هم می کند، و همچنین تفاوت های مهمی که می خواهم بخشی از این حرفه باشم.”

از آنجایی که ASLA به پیشبرد توصیه‌های اجلاس‌های تنوع گذشته ادامه می‌دهد، سازمان و جامعه رو به رشد شرکت‌کنندگان متعهد هستند که:

  • آماده‌سازی اعضا و فصل‌های ASLA برای اتخاذ و اجرای استراتژی‌های توسعه مشارکت برای افزایش مربیان، شرکای استراتژیک جدید و ذینفعان STEM.
  • بهینه‌سازی یک الگوی معاصر که به موجب آن پیام‌ها و منابع برای نمایش راه‌حل‌های منحصربه‌فردی که معماران منظر برای مشکلات دنیای واقعی اعمال می‌کنند، توسعه می‌یابند.
  • ایجاد موقعیت، ارزش‌ها و اهداف ملی ASLA برای تنوع، برابری، و شمول از طریق یک کمپین آگاهی‌بخشی برای شرکت‌ها، مؤسسات و افراد.

این راهبردها با هم در خدمت آموزش و مشارکت جوانان در حرفه معماری منظر و قرار دادن اعضای ASLA و فصول برای اجرا و اندازه گیری خواهد بود.

زمینه

در سال 2013، ASLA اولین اجلاس تنوع خود را با هدف توسعه درک عمیق تر از این که چرا معماری منظر به عنوان یک حرفه، مشخصات متنوع تری را جذب نمی کند، تشکیل داد. هر اجلاس گروهی از معماران منظر باتجربه و نوظهور را گرد هم می‌آورد که آمریکایی‌های آفریقایی تبار یا لاتین تبار هستند تا استراتژی‌هایی را ایجاد کنند که به مسائل تنوع در این زمینه رسیدگی کند. این استراتژی‌ها در خلاصه‌ها و گزارش‌های سران تنوع جمع‌آوری می‌شوند، که در طول سال اجرا می‌شوند و در اجلاس سال بعد مورد بررسی مجدد قرار می‌گیرند.

شرکت‌کنندگان اهداف اجلاس‌های قبلی را ارزیابی می‌کنند، حوزه‌های تمرکز را برای طرح‌های کلیدی تنوع ایجاد می‌کنند تا برنامه کاری ASLA را هدایت کنند، و در مورد آینده اجلاس تنوع بحث می‌کنند.

ASLA Diversity Summit 2019 از 17 تا 19 می در مرکز معماری منظر ASLA در واشنگتن دی سی برگزار شد.

امسال، هفده معمار منظر از سراسر کشور شرکت کردند که نشان دهنده طیف گسترده ای از بخش ها از جمله طراحی مسکونی، آموزش، باغبانی و برنامه ریزی شهری بودند. آنها برای کمک به حل چالش ها در تنوع بخشیدن به حرفه و ایجاد توصیه هایی برای مسیر رو به جلو انتخاب شدند. علاقه مندان برای شرکت در اجلاس درخواست می دهند و هر ساله توسط هیئتی از کارشناسان انتخاب می شوند.




منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=56237