Shawn T. Kelly، FASLA، به عنوان رئیس جدید ASLA نصب شد


انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) Shawn T. Kelly، FASLA، PLA را به عنوان رئیس خود برای دوره 2018-2019 منصوب کرده است. کلی در مراسم شام رئیس جمهور در 22 اکتبر در نشست سالانه ASLA 2018 و EXPO در فیلادلفیا سوگند یاد کرد. او جانشین گرگوری میلر، فاسلا شد.

در سخنان خود در شام، کلی چشم انداز خود را برای انجمن و نقش معماران منظر در پرداختن به چنین مسائل زیست محیطی حیاتی مانند کمبود روزافزون آب آشامیدنی در سراسر جهان بیان کرد. او همچنین از اعضا خواست تا به او در افزایش آگاهی عمومی در مورد این حرفه کمک کنند.

کلی گفت: “ASLA از نظر دامنه و گستردگی در حال رشد است، زیرا باید صدای حرفه در حال تغییر ما باشد.” «در حالی که ما باید به ریشه‌های خود، «چرا» خود احترام بگذاریم، باید فرصت‌های پیشرفت را نیز در آغوش بگیریم. ما در واقع وسیله ای برای آن تغییر مثبت هستیم. ما نیز باید نویسنده این تغییر مثبت باشیم.»

کلی معماری و برنامه ریزی منظر را در آریزونا، کالیفرنیا و ویسکانسین با پروژه هایی در سه قاره و چندین کشور و همچنین چندین ایالت در آمریکا تمرین کرده است. او مدیر گروه طراحی کلی، LLC، در خلیج ویلیامز، ویسکانسین است.

کلی همچنین به طور تمام وقت در دانشگاه ویسکانسین، مدیسون، در گروه معماری منظر تدریس می کند. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در معماری منظر از دانشگاه آریزونا گرفت.

ملحق شدن به کلی در کمیته اجرایی 2019 عبارتند از (برای اطلاعات بیوگرافی روی لینک کلیک کنید):

  • وندی میلر، FASLA، رئیس جمهور منتخب 2019
  • گرگوری ای. میلر، FASLA، رئیس جمهور سابق
  • هیلی بلیکمن، ASLA، معاون رئیس جمهور، ارتباطات
  • لیک داگلاس، FASLA، معاون آموزش
  • Kona A. Gray، FASLA، معاون رئیس، عمل حرفه ای
  • سولین کوتوویچ، ASLA، معاون رئیس جمهور، امور مالی
  • یوگنیا مارتین، FASLA، معاون رئیس جمهور، امور دولت
  • دنیس آر. نولا، ASLA، معاون رئیس جمهور، عضویت

درباره ASLA

انجمن معماران منظر آمریکا (ASLA) که در سال 1899 تأسیس شد، انجمن حرفه ای معماران منظر در ایالات متحده است که بیش از 15000 عضو را نمایندگی می کند. ماموریت انجمن پیشرفت معماری منظر از طریق حمایت، ارتباطات، آموزش و مشارکت است. پایداری بخشی از مأموریت ASLA از زمان تأسیس آن بوده است و ارزشی فراگیر است که همه برنامه ها و عملیات انجمن را اطلاع رسانی می کند. ASLA در نشان دادن مزایای زیرساخت سبز و شیوه‌های توسعه انعطاف‌پذیر از طریق ایجاد بام سبز خود، توسعه مشترک سیستم رتبه‌بندی SITES® و ایجاد منابع طراحی پایدار در دسترس عموم، پیشرو بوده است.

منبع: http://www.asla.org/NewsReleaseDetails.aspx?id=54505